Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokračujte dál brzo se to rozpadne
  • jediný opravdový spojenec je Rusko, už se těším na spolupráci
  • už nám naši spojenci, naši přátelé vyhrožují, pokud si ty černé tlamy nevemem budeme platit tučné pokuty, to jsou ti naši přátelé, eurozrůdy
  • Okamžitě vystoupit z EU a začít se spopléhat na sebe.Co si Merklová zavařila nechť si sní.Nechci žádný další Mnichov,tentokrát černošský.Jsem Slovan a budu Slovan.Toto je vydírání jako při Mnichovu,ale v rukavičkách.Okamžitě oplocení naší snad ještě republiky,oprášit řapíky a osázet výrobky české zbrojovky ,
    • Tak nevím zda-li si může nesvépávná uemě dovolit nějaké hranice. Český stát již v podstatě patří cizincům. Dokonce církevní restituce vlastní fakticky Vatikán.
  • planeta opic bude, to není žádné sci-fi
    • máš, bohužel, pravdu... *9*
  • Jako jeden z mala napíšu že bychom jich mohli pár příjmout a hnedka mě smažou :/
    • neříkej...udělej to!!! NIKE *15* *15*
  • Bůh je mi svědkem, jak já ty slizouny, co kradou dotace z EU a přitom melou o czech-exitu nenávidím. Klaus už zločinně rozbil Československo, teď se na povel fašistů z Kremlu obouvá do EU. Poskoci z Prognosťáku, už zase lížou paty své milované KGB.
  • bůh je mi svědkem, jak já tu fašistickou unii nenávidím
  • Když se zbavíme bolševických podvodníků a zlodějů, kteří nám tu teď předvádějí ubohé anti-EU tanečky, aby zakryli své hnusné zločiny. Můžeme klidně splnit kvóty a ještě bude mít každý občan o 30 000,- měsíčně víc, to je přesně ta suma/občana o kterou nás už léta okrádají lidé jako Klaus nebo Zeman a jejich miliardářská gerila.
    • hňupe, když to nebudou tito,budou zase jiní, nikdy se ty peníze mezi obyčejné občany nerozdělí
      • Sám si hňup, který volil Zemana s Babišem, aby se měli všichni hůř, než za komančů. což se té dvojce povedlo
  • Brusel nám nebude nic diktovat,zatím pokud vím máme svou vládu a jsme suveréní stát.Jestli to tak půjde dál tak se jim ta unie sesype jak domeček z karet a kdo je bude živit tu mašinerii -hoooodně přebujelou a drahou-šmejdi.
    • Pod vedením Zemana jsme jen ruská kolonie, co se nestydí krást dotace z Bruselu.
    • Brusel už hodně mrzí, že si přibral takové šmejdy jako je přihlouplý ruso-český národ vedený zloději a estébáky.
    • Lepší když nám diktuje Brusel než kdyby nám zase diktovala Mockba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit