Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Mám trochu pocit, že dneska už končí i éra telefonů. Nebo aspoň já bych ho občas vyhodil. Třeba včera. Po státním svátku byli lidi jak prdlí a furt mi volali. Ještě že existuje aplikace proti nevyžádaným hovorům, která mi prozradí, kdo a z jaké instituce mi volal. Takže já jsem pak odpoledne mohl v klidu vyfiltrovat ty hovory, co za to opravdu stojí.

  • Když je někdo blbej, tak ať si všechno vyhodí. Já jsem si naopak pořídil starožitný funkční telefon, dokonce i zapojil a mám výhodný tarif na všechna volání na mobil.
  • mno, já jsem schopna nechat debila v práci i přes víkend *4* a kupodivu se nic strašného ještě nestalo
  • Souhlas, stačí jenom chvíli počkat, tak zhruba nějakých 50 - 80 let...
  • to známe sklepy plné bezceného harampádí made in china
  • No já bych řekla, že chytré debily jsou pro undeligenty, kteří potřebují být na vodítku a že ač údajně mají svobodu, jsou jsou sledováni na každém kroku, protože Android dělá všechno přes ameriku. Je rychlej - ale to je jediná výhoda. Byla jsem s ním taky postižena, ale používám jej jako foták a mini herní konzuli, protože do něj jdou hry stáhnout. a spojení vypnout.
    Jinak na volání mám pevnou a 15 let starou Nokii. Docela stačí.
    Docela mne baví ti trolové co se v tom 8x10 koukají na TV... chi....
  • Totéž jako slunečné hodiny, které lidé používali po tisíciletí. Tenkrát to stačilo.
    Klasické ručičkové hodinky mají i jisté výhody: např. nejen zjistím kolik je hodin (s různou přesností podle potřeby), ale vidím také třeba jaký časový úsek mi zbývá např. do odjezdu autobusu aniž bych musel něco počítat.
  • Dusledkem toho je napr.to,ze zde v Argentine, mladsi generace NEPOZNA na klasickych{rucickovych} hodinkach kolik je hodin.Kdyz jim je ukazete tak na to hledi jako na zjeveni.
  • Můj deset let starý mobil toho moc neumí ale budík má, volat a posílat sms se z něj dá, takže na co kupovat novej :P.
  • Chytré mobily dělaj z lidí debily:-)) řekla bych..nehledě na to že se jejich prostřednictvím dá krásně šmírovat.
    Technika má sloužit člověku né naopak..
  • Jenom hlupák ty věci vyhodí. Soudný člověk je zabalí, vloží do krabice a uloží tam kde nepřekážejí. A po čase je se ziskem prodá. *3*
  • co příště vydáte další ZBYTEČNEJ MARNEJ článek co všechno už jste vyhodili kvůli švýcarským nožům?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit