Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • a kde je nějaký článek k výročí překlesování hranic po Mnichovské zradě? kdy nás naši demokreaturští spojenci zradili a darovali nás Německému agresorovi, a potom nás všechny muselo zachránit Rusko, pěkně mu to oplácíme se zrádcema jsme spojenci, s německým vrahem také a našemu zachránci dáváme sankce
 • ivislo
  Jediná cesta jak se dostat z pasti jménem EU a NATO
 • Super, co je do nějakého Kurdistánu jaký bude mít hranice. Vzpomínám si na tři chlapy v chalupě je to dobrá komedie.
 • kteří Srbům ukradli Kosovo, ostatní se na něj budou už jen odvolávat.
 • ruský potrat Snílek zde ?
 • Budou se státy nadále drobit?Asi ano,ale čemu to pomůže?Odpovídám si takto:K většímu separatizmu a k válkám.Ještě v nedávné době byly separatistické choutky v Texasu, Kalifornii v USA,to jsou nejbohatší státy této unie.Ve Španělsku je rovněž Katalánsko bohatou autonomií.U nás je nejbohatší zase Praha.Vzato strategií bohatých enkláv v různých státech,tak osamostnění bude pokračovat,pakli s tím budou souhlasit státy v OSN.Prostě řečeno-ve světě probublává nacionalizmus a jestliže se to nezastaví-i silou-tak stejně vypuknou vzájemné boje.Třeba o pár kilometrů území.A opět u toho jsou,jak vidíme v Katalánsku,"přechytralí studenti".
  • Podle Wikipedie: "Dne 23. prosince 1939 zahájili frankisté mohutnou invazi na Katalánsko, které dobyli během dvou měsíců: padla Barcelona (26. ledna). 10. února byl zlomen poslední odpor v Katalánsku. Následkem toho 27. února vlády Anglie a Francie uznaly Frankův režim." To teď nerozhoduje, ael ani stíny minulosti nelze jen tak zahnat.
 • V roce 1991 prezident George Bush starší vystoupil proti rozpadu Sovětského svazu a varoval Ukrajince, že "svoboda není totéž co nezávislost" a že Američané nebudou podporovat ty, kdo usilují o samostatnost, aby vzdálenou tyranii vyměnili za lokální despotismus.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  tak už vím co poslední roky dělají Američané na Ukrajině. Oni ji prostě jen chtěli znovu připojit k Rusku. ŽE MI TO HNED NEDOŠLO. Proč potom ale dělají takové krky ohledně Krymu, Doněcka a Luhanska když chtějí svrhnout lokální despotismus na Ukrajině a vrátit ji Rusku?
 • Samotný článek je dobře napsán. Když budu chtít vezmu jej i ironicky (velmoci byly zpravidla proti dělení států, ale když k němu přesto došlo nebyly tím zaskočeny). Teď se čerstvě dohodlo Rusko s Tureckem, že Syrský problém bude fakticky vyřešen, zřejmě tak, že změn bude minimum. Včetně potvrzení hranic načmáraných před sto lety. Donald ať si zatím honí Kima. Co jsme se jen naslzeli nad dojemnými obrázky a TV šoty. Není co dodat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit