Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Online kurzy jsou super. Nedám na ně dopustit. Nikam člověk nemusí jezdit a přitom se může zdokonalovat. Já jsem na mateřské, takže času mám poměrně dost a po mateřské se do stávajícího zaměstnání nechci vracet, tak se chci trochu vzdělat, abych pak měla lepší možnosti při výběru nové práce.

• Článek říká, že každej přivandrovalej slimák po jakoby absolvování on-.line kurzu bude mít přednost v zaměstnání před kvalifikovaným odborníkem, protože ten odborník je bílej. Taky článek říká, že je nutné státi se otrokem a je zakázáno uvažovat vlastní hlavou. Je zkrátka nutné naučit se žít mezi dvěma mlýnskými kameny. Rasismem směřovaným na domorodé bílé obyvatelstvo a tlakem státu na to, aby všichni bílí bez rozdílu vzdělání a odbornosti nastoupili jako levná otrocká síla do nadnárodních montoven, kde si vydělají akorát tak na bydlení a stravu, aby se o ně stát nemusel starat jako v tom rozežraném otrokářském systému. No jooo, my vás ještě naučíme, jak rejt držkou zemi, to je ten vzkaz pro nás. *11* *12* *11* *12*
    • mluv za sebe ty otroku, všichni nemají zničený život ty ufňukaná lůzo, když sedíš 24 hodin na netu tak se nediv, že jsi socka s kterou si každý vytírá zadnici

a ještě se tím chlub ty okusovači kaštanů z ruských zadnic *11*
      • Táhni do análu, ty makakovo lejno. *15*
      • Miloš Škuner vem si pár imigrantů domu a pak nám povyprávěj *3*
  • Putííííín na Hrááááád
    • Ovčáku, říkám ti furt, když je takové horko tak mu nenalejvej Hruškovici, ale ty né, že prej jedna sklenička nevadí... jo, a takhle to pak vypadá. *15*
    • hm
  • tyjo bych chtel videt ty firmy co nekoho prijmou kdyz uvidi v zivotopisu v kolonce praxe: online kurz *1* *1* *1*
    • ... neřeš, to není nic pro primitivy :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit