Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozehnal je jako Jidva Šídvo. Celej národ puká smíchy nad jejich humorem.
    • Jindva Šídvo to je také stvoření.....Chudák Darwin....kdyby tohle za😛žil....
  • Jo tak Rozehnal je hlídací pes. Tak to sem v klidu.
  • A prachů mají dost, páč si s Hávou nakradli v devadesátkách na generace.
  • Co to asi tak je hlídací pes. Asi nějaká skupina Kalouskovejch trolů.
  • A hlavní mluvčí za Sputnik bude ta ožralá osoba z Hradu Zeman, ne?
  • Závisle nezávislí novináři a mnohé další prodejné žurnalistické potvory soustavně exhibují, mystifikují a provokují, jen si dovolím skromně dodat, že kdybychom neměli Sputnik, tak bychom ho museli vymyslet. 
  • TheGGG

    když mohou existovat fake news bakalistické škváry a pro-bruselské liberální žumpy je jedině dobře že existuje i taková pakárna jako sputnik... alespoň je ten příval pseudo-novinařiny vyvážený

  • Co je Ruské, to je špatné, co je Čínské, to je nebezpečné! Společenská hysterie proti těmto zemím je až směšná (kdyby nebyla tragická). Tohle už tu za komárů bylo, ale obráceně.

    Že jezdí studenti do USA a Británie je v pořádku, jaká hrůza když jedou do Číny!! Svět nekončí názory českých "demokratů." 

    Ještě nestačili říct ani slovo a u nás už víme, že to bude hrůza hrůz. Je to jako v tom vtipu o hajném a půjčených saních. 😀

    Nikdy jsem na nějakém Sputniku nebyl, mě úplně stačí zdejší prádelna a čistírna názorů.😂

    • Chudák Macron teď v Číně si notuje s jejich prezidentem a podepsal smlouvy za 15miliard.

      • No fujtajbl Macronovi!!! Kdepak jsou naši mravokárci teď? Mají dovolenou? Podívejte, frantíci kšeftují a my jen koukáme. Zato držíme vysoko prapor lidských práv. 

        Tak trochu jako klokani - vyskakovat a kapsu prázdnou. 

  • Zase hlídací pes, je mi na zvracení.

  • Tiscali= Sputnik

    • Tichcali= hlídací pes 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit