Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je vám potom, že je paní Šiklová namalovaná. Když mladé ku,rvy se zmalují, tak to nikomu nevadí. A že mladé kur,vy odtahují chlapy od rodin, tak to také nikomu nevadí. Paní Šiklová je upravená dáma a může si vyjádřit svůj názor, jaký chce. .............Budu volit komunisty.
  • To si piš, Ty pí.o zmalovaná, že je budem volit!
    A Tebe s ODS do uranových dolů za rozkradení republiky!
    • Přeháníš blbe.
  • myslím, že by to chtělo všechny vymést z vlády je mi to celkem jedno, jen když tam budou slušní lidé, kteří nekradou a na paní Šiiklovou prosím vynechte, kam to dotáhly vlády které jste volili vy, ODs je vládA NESPOLEHLIVÝCH A NIC NEŘešících politiků, hlavně, že mají zajištěné koryto , proboha copak jste všichni slepí *16* *16* *16*
  • Jasně, chtělo by to ale zase na nějaké čtyři roky zvolit "komunisty", ale takové, kteří vládli v padesátých letech minulého století!*15*
    Aby pozavírali všechny zloděje a jejich nakradený majetek opět vrátili státu! *3* *15*
    • Anonyme, on totiž ten "stát" žádný majetek neměl, to všechno komunisti předtím ukradli skutečným vlastníkům.
      Takže ti "komunisté z padesátých let" by zase popravovali nevinné, ubili nevinné při "výslechu", zavírali na dlouhá léta lidi samostatně myslící a jednající, vzdělané a všechny, kdo s nimi potenciálně nesouhlasí, pro mladé muže z "nepřátelských burožoasních tíd" by zřídili koncentrační tábory PTP. A také by udělali tzv. "měnovou reformu", při které by každý dostal dva tisíce nové měny a všichni by začali od začátku.
      Něco takového může napsal jedině člověk, který si nezaslouží toto označení anebo člověk rozumu velice mdlého.
      • Po revoluci byla také měna, jenom nebyla vyhlášena. Peníze ztratili svoji hodnotu. Domek, který stál 40000,- nyní stojí 2500000,- . BUDE VELKÝ BANKROT, je jen otázka času. Kalousek je evidentně neschopný člověk.
      • Petře s IQ tykve.
        Justiční vraždy páchal ne jen "komunismus", ale i fašismus i tolik obdivovaná americká demokracie.
        Zrovna tak agresívní války. A je Ti známo, Ty nevzdělaný blbe, že V.I. Lenin byl německý agent a tzv. VŘSR financovali německé banky a kapitál?! Proč asi, hádej šmudlo....
        Faktem je, že přes veškerá svinstva jmenovaných režimů-systémů, pro většinu lidí udělali nejvíce (práce, sociální jistoty, atd.) fašisté a komunisté. Mimo válečných období, pochopitelně.
      • A ti skuteční vlastníci to často nakradli na těch chudých.Přes dvacet roků každý den vidíme jak se dá bohatnout a rychle.Poctivou prací se zde nikdo ,z ničeho,miliardářem nestane.Ale stačí děravé zákony a je to raz dva.Tak neoblbuj národ.
      • Ty jsi ale opravdovej IQ-zářič .. představ si ty hrůzy, že by komunisti vzali majetky taky KREJČÍŘŮM, PITRŮM, BAKALŮM A DALŠÍM "PRACOVITÝM" LIDEM (poctivým milionářům) kteří vše ale opravdu opravdoučku vydělali poctivou prací (UŽ JSI NĚKDY TY ŇOUMO SLYŠEL, ŽE BY NĚKDO VYDĚLAL TŘEBAS 7 MILIRD ZA 4 ROKY POCTIVOU PRACÍ) ??? a aby začali od píky mohli by zdanit prostitutky,pasáky,prodejce narkotik,kradených aut,zloděje jako takové atd - to by byly opravdový hrůzy že ?? .. Kohopak jsi synáček a co všechno jsi četl o dějinách českýho národa ha ??? a hlavně co jsi za sebou již zanechal za díla ve svým životě krom demagogických keců HA ?? *16*
  • A co říká paní Šiklová na:http://www.osud.cz/byvaly-sef-fbi-projekt-chemtrails-je-treba-okamzite-zastavit
  • Vážená a krásně zmalovaná paní Šiklová. V první řadě by mne zajímalo kdo vás platí, zda Vašík, nebo daňový poplatník. A za druhé můj názor. Nejsem a nikdy jsem nebyl příznivcem KASČ, ale to co se děje a událo za posledních 20 let předčí mnohonásobně veškeré lumpárny komunistické strany. Ať je to KSČ či KSČM. Jak si může ODS říkat pravicová strana když velká hromada lumpů v ní, byla před listopadem v KSČ? A není o čem hovořit. Znám mnoho takových kteří po listopadu vystoupili a začali chodit do kostela. Sakra jak jde bůh a KSČ do sebe? Na závěr bych chtěl podotknout, abyste se po volbách nedivila.
  • Hmm a za jakého režimu a s jakým prospěchem vystudovala emeritní soudružka Šiklová vysoké bolševické školy ha ?? Nejvíce pořád kecají a lžou bývalý nyní "překabátěný" soudruzi - ještě, že ODS kde je jich nejvíc nedělala prověrky věrnosti jako komouši v 70tých letech kde soudružka ŠIKLOVÁ ZŘEJMĚ ZCELA HLADCE PROŠLA .. jsem podnikatel a taky půjdu volit komunisty - všechno lepší než tenhle sajrajt který tu nyní vládne - A BUDE HŮŘ PŘÁTELÉ !!! *16*
    • Nauč se pravopis. Když chceš psát příspěvky, tak nedělej hrubky. Je to ostuda pro dospělého člověka.
  • Co k tomu říci. Je jasné,že každému slušnému člověku musí by z této naší politické situace na grc. Né z toho,že komunistům stoupají preference,ale z naší neschopné,zkorumpované a zlodějské politické garnitury. Byl jsem chvíli členem ODS v jednom malém okr. městě K.H. a musel jsem odejít. Neměl jsem na to žaludek. A to jsme maloměsto. A tady to vše začíná,co se asi opravdu děje a rozděluje ve vysoké politice? *12* Jaký je například rozdíl mezi ČR,Kubou a Venezuelou? Řekl bych,že žádný. Zavzpomínejte na Berdycha,teď co se děje v Brně,tento stát není ani demokratický ani spravedlivý. Co taková kauza Bárta,Čunek..... Co taková Pandury,gripeny...... Tato země se stala zemí podvodníků a ovcí. Bohužel já jsem také ovce. Ale co pro to udělat,abychom ovcemi nebyli? Nevím a z toho je mi ještě víc špatně. Budou nové volby,koho volit. ODS v čele plachým Nečasem? TOP09 v čele s zmateným Kalouskem a o VeVerkach se nemá ani cenu zmiňovat. ČSSD si také za poslední léta ohřáli svoji polívčičku,prostě všechno stejná svoloč. Lide jsou zoufalí a neví. A jsme na začátku. Proto komunistům stoupají preference a třeba se dostanou i do vlády a třeba to bude i dobře. Hlavě potřebujeme stranu slušných lidí,ale kde ji hledat? Kde jste slušní lide a odborníci,kteří vědí,kteří nekradou,nepodvádějí?????????
  • Baba jedna zmalovaná.Plácá nesmysly místo toho aby někde seděla a sypala ptáčkům či štrikokvala šálu.Sere se tam kam nemá.I kdyby každý druhý volil komunisty,je to jeho věc.Ale ta baba mě pije krev nejvíc tím že si říká odbornice lidu,kráva stará vyschlá ! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Paní Šiklová, to Vy zase jen tak zjednodušujete, protože nevíte, jak reagovat. Ještě by snad měla dodat: "Vy šibalové, to Vy jen tak říkáte."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit