Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pišta Žiga alias tečka je cikán ze s Plzně, je to opravdu hlava prasečí *12* *12* *12*
  • Brzy si kníže pán bude broukat písničku" Co mi to vytéká z močový roury? Dostal jsem kapavku od ňáký coury.". *1* *1* *1* *1*
  • Nenapsal jsi nic o zasr.ných kund.ch a o zasemeněných tlamách a čurác.ch! To u tebe není normální! Sám si skoč za psychiatrem, neboť je zřetelné, že se s tebou něco děje!
  • Asi tak jako ty, možná líp bolševickej č u r á k u. *2*
  • Pan Karel je mimo hru. Horší je, co provádí ta ožralá nula z hradu!
  • To je ale ostuda, takový dědek, že se nestydí!! *3* *3* *3*
  • Jen klid, kolego, na toho pomateného komunistu co stále píše své bláboly pod různými kradenými nicky, je škoda slov. On netuší, že stačí ukončená základní škola, aby každý poznal o koho jde. Pokud jde o toho psychiatra, je otázkou, jestli by tam sám trefil. *1*
  • Cože???
  • Bolševik můžeš být akorát ty, primitive. *15*
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem!
  • Napiš svůj původní nick a já napíšu svůj.
  • tak už se nezúčastňuj diskuze, aby ubylo těch psavců
  • Spíše vztah otce a vnučky. Ale nevyčítal bych mu, že se mu líbí mladé hezké holčičky. Mně by se líbily taky a možná bych si obarvil i hlavu na zeleno pod vidinou hezkého zážitku. To horší je to u něj s tou kandiaturou na presidenta, tam ujel daleko víc. A dekrety ? Úplněj magor.
  • Zlodeji nicku-doporucuji ti navstevu psychiatra.
    To tve pocinani zde nema nic spolecneho s humorem,nybrz s debilitou. *9*
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným antikomoušem!
  • tím myslíš sebe, že si tě vydržuje?
  • Tobě nemá co měknout, a už ani co tvrdnout, bolševický úchyláku.
  • Naopak! Říká ti něco: Prdící, korektor, eM, Not CSSD, neukojený kojenec, kanibal z KLDR, fleck, Honza, Eva a mnoho ženských jmen, Gregory apod.? To je ta smečka hulvátů co vytvořila image Tiscali ! Jsi jedním z nich pod nickou "track"?
  • Zdá se, že už mu "měkne mozek". *14* *14* *14*
  • Jen ho nechej blbečka, to je jeho jediná zábava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit