Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bursík už jednou předvedl co umí a stačilo......
  • Kde se v tomto lumpovi bere ta drzost.To mu nestačí jak už pomohl tuto zemi zbídačit,Pokud političtí lumpové nebudou řádně odporáženi na katovských mučírnách,tak se budou cpát do politiky pořád.Je jim třeba začít dávat zaslouženou odměnu za podíl na zbídačení této země.
  • Ucítil příležitost, kačenkopich. Ještě ať dovede Kačenku a o divadlo bude postaráno, piraňa poďobaná.
  • Stranu zelených může volit jen diletant
  • Předpokládám, že nějaká dobrá duše potřebuje od Bursíka poradit, jak prolomit těžební limity, co je biomasa, jak přimět obyvatele, aby platili státem štědře dotovanou solární a bioplynovou energii, což celé by mohlo být završené nějakou další formou poplatku "za sběr a recyklaci autovraků", či jak se ta zlodějna přesně jmenuje.
  • Sláva Bursíkovi! Snad sebou vezme ke dnu i tu prolhanou kolaborantskou sociální demokracii, co už dnes vyhlašuje, že půjde se zelenými do koalice. A ti Zaorálkové navždy zmizí v septiku.
  • Ta strana se poté, co se Bursík stane předsedou, dostane do sněmovny. Hurá, bude koho volit!
  • správný muž na správném místě *2*
  • Pana Bursíka znám osobně, když jsem byl ve státní správě - konkrétně v ochraně přírody. Žádný jiný ministr neudělal na ministerstvu životního prostředí takový pořádek jako on a tak obrovský kus opravdu dobré práce za jednotku času. A zrovna nedávno jsem si říkal, že je škoda, že takový skvělý mozek, který se orientuje nejen v ekologii, je stranou a není o něj zájem. Já osobně ho budu podporovat nejen pro jeho výše uvedené vlastnosti, ale hlavně proto, že to je poctivý člověk. Držím palce. Jiří Malík
    PS: Pokud někdo nazve takové lidi kostlivcem, dost mne to znekliďnuje a to je důvod, proč zde píšu. Ukazuje to na hodně špatné nastavení naší společnosti. Ukazuje to naši povrchnost, skoro absolutní neschopnost poznat správné hodnoty, schopnost odsoudit kohokoli šmahem během vteřiny, schopnnost nesoudit nikoho, i když soud zaslouží atd. I proto by si myslím měli vrátit či nastoupit do politiky lidé jako pan Bursík, kteří jsou slušní a rozumí věci. Pomozme jim proto, kdo je ochoten, tu těžkou práci dělat, pokud se dělá dobře a nehažme kameny předem. To je ostuda!
    • pokud se rozhodne spolupracovat na úplném zrušení imunity politiků, zrušení senátu, schválení občanské ústavy a tím i realizace zákona o obecném referendu včetně zajištění objektivity veřejnoprávních médií, rád podepíšu i žádost aby byl prezidentem. pokud se ale bude chovat jako ostatní dosavadní politruci--to jest korupce a arogance tak to ať jde k čertu
      • svatá pravda, souhlasim.
    • A co dělal personál na tom ministerstvu za nadprůměrné mzdy a podprůměrný výkon *6*
  • Bursík je přijatelný
    • Granulované krmivo zadarmo ?
    • Vlku jsi hlupáček, určitě jsi po porodu spadl na hlavičku, lituji tě.
    • pablb i s tou jeho biomasou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit