Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To jsou stejné spekulace až skoro fabulace, jako kdyby se řeklo..Zaplať pánbůh za Putina - s nějakým Jelcinovičem Kokotěnkem by bylo hůř., což by mimochodem byla relativně i pravda..Pak v případě., že v USA by ve stejné době seděla i Hitllery atd.., tak opravdu, za určitých okolností..by mohlo dojít znovu i k té světové válce..Hlavní podstata tématu a věci spíše je., že sice záleží, kdo je vládce země, ale ještě více záleží na tom jaké vlivové a mocenské skupiny..takový člověk zastupuje a kdo se okolo takových lidí i pohybuje, protože to jsou často ti, kdo v podstatě, skutečně vládnou i drží a nebo i záměrně a cíleně pak neudrží takového vládce u moci..a to platí, jak nyní pro Trumpa, tak i např. pro Putina, který má okolo sebe ty samé lidi, jak ty tzv. skalní a věrné, tak i vychytralé podrazáky, včetně generálů, bankéřů atd. kteří si pouze na "věrné" hrají....
 • "Co se stane v demokratické zemi, v níž bělochům hrozí ztráta privilegií a kde ženám výrazně narůstá sebevědomí, když je zde s ruskou pomocí zvolen režim, který v podstatě ztělesňuje rasismus a patriarchální pohled na svět?"
  .
  Takové články už by měly být trestně postižené. Nějaké hranice musí mít i nenávistný novinář novinář.
  • Paradoxně právě naopak !..tyhle názory ať už jsou kdekoliv a jakékoliv., je třeba raději chytře i veřejně vědět a pragmaticky tak mít více pod kontrolou i jejich vývoj, směr, nositele atd., než je hloupě zakazovat až do ilegality, kde by se stejně tak či tak šířily dál svojí cestou..a být pak v šoku, až by se daly masově, řízeně a systémově do chodu, tzv. vymkly by se kontrole..Už staří četníci dříve říkali.., že je lepší mít deset "veselých děvčat" ve "veselém domě" pod dohledem a v teple..než jednu "dívku" s kapavkou na ulici..
 • """Trump zapůsobil jako cizí těleso, které dalo do pohybu veškeré obranné mechanismy demokratického organismu. Amerika zkrátka ukázala, že je větší a silnější než celý Trump. Jeho nástup k moci probral zemi z letargie a oživil americkou demokracii jako studená sprcha.""" no ty pípo.V USA by dnes proti "hlubokému státu" nesvedl nic ani George Washington.Zájmové skupiny jsou tak silné že si v USA mohou nechat o demokracii jenom zdát *9*
 • Ještě by mě zajímalo jestli si autor článku nevysadil nějaký léky...
  Při čtení článku mám takový ten pocit, jako, jako.... jak bych to napsal.... když se podivate na seriál Kancl, tak podobný pocity jako ta slečna co nastupuje do firmy a kouká kdo tomu tam šéfuje.
 • Svým způsobem je jedno kdo je prezidentem,ten je jen figurka Pentagonu aj. Každopádně za Hillary by byla atomová válka spíš. Ono je jedno koho amici napadnou,kde barevnou revoluci svrhnou kde koho,jsou nejzadluzenejsi zemi na Světě,ten dluh ani nejde splatit,ani ty války je už nezachrání a jelikož už jim ten boj za svobodu nikdo nežere tak je semelou čínani s rusákama.
  Finanční krize to byl podvod na lidi a pokud budeme mít sdílenou ekonomiku,tak budeme všichni v (.) .
  A vono je to stejné jedno,celej svět tam směřuje už od 90let svinským krokem.
 • ach jo
 • na TI jsou chytřejší jak TI na TITITITI havloiti na ČTTI *7* *1* !
  • Co tady kňučíte? Čí asi tak byl současný USA prezident favoritem? Nebyl to náhodou ten křivácký, podrazácký, populstický žvástavý dementní stařec co v současné době zasviňuje pražský hrad?
   Pouze dle své nátury se teď k němu nějak nehlásí - čímpak to asi je????
   • Hrad už byl zasviněný po Chrchlovi a jestli se dokážeš vyjadřovat tímto způsobem o panu prezidentovi, tak to svědčí o slabém tvém duševním zdraví, no celej Kalousek
   • Žádného "kňučení", kromě tebe, jsem si nevšiml "ten křivácký, podrazácký(chybka), populstický(pravopisná chyba) žvástavý(překlad německého slova "geschwätzig"? že jsem vás hned nepoznal pane Hermane :) dementní stařec"
 • ... ve svém příštím životě chci být Jéglem, nebo alespoň Strašíkem :)))
  • Ty zůstaneš u sebemrskačství ve všech příštích životech až do skonání světa... a denně si budeš dávat strašlivou nakládačku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit