Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jestli jste si nevšimli ,co řekl ochlasta Kalousek,že již 30 let si každý může svobodně volit koho chce.
  No to není pravda Kalousku. Můžeme si volit jenom toho, koho dají stranické sekretariáty na kandidátku. V tom se nic nezměnilo. Jenom je těch stranických sekretariátů povícero, že.Ale tobě Kalousku už nepomůže nic

  ani žádný trik,ty po volbách budeš muset Sněmovnu opustit …….

 • Pane IIIIII, Vy jste měl asi smůlu v životě. Řekl byste o své mamince, že obtěžuje svou idiocií a je parazitická a podřadná a mnoho inteligence nepobrala a je parazitická? Mohl byste si vzpomenout, kdo Vás zbavil negramotnosti? Co myslíte, kdo Vám bude omývat zadek, až (jestli) dosáhnete věku, kdy už ani na to sám nebudete stačit. Pane IIIIII, vzpomeňte si, která blbka Vás naučila chodit na nočník a mluvit první slova, která blbka Vás naučila číst, psát a počítat do deseti, která blbka Vám píchala injekce a podávala léky, když Vás třeba někdy zastihla nemoc. Třeba si už nevzpomenete. Možná jste ještě nezjistil, že bez žen by celá naše civilizace do dvou dnů zkolabovala. 
  • Podobným sebestředným individuím dávat podobná kázání, jako je Vaše - emotivní a silně pravdivé - je dřina, srovnatelná s nošením dříví do lesa. 

   Nikdy si nepřiznají, že nemají pravdu a i sebevětší stupiditu budou hájit až do smrti!

   • Pane Janáku, to nebylo kázání, pouze podnět k zamyšlení pro pana IIIIII, pokud bude mít čím.
 • Nezávislé? Čárka Novotná se asi taky považuje za "nezávislou" a asi i "vzdělanou". Inu, já řku: ženy jsou podřadné a mnoho inteligence nepobraly... Neustále obtěžují svou idiocií a jsou parazitické.

  V současné době jsme svědky mohutné feministické propagandy, napodobování mužů při jejich činnostech, všelijakých umělých dotačních programů (podvodů), umělého dosazování, oslavování a vynucování blbek. No, podej čertu prst.

  • Komolení jmen je také projev... Slečna redaktorka se jmenuje "Š"árka Novotná a jí zpracovávané životopisy i jiné články se řadí mezi to nejlepší, co Tiscali zveřejňuje. 

   Její "projevy inteligence", které račte kritisovati, jsou rozhodně na vyšší úrovni, než Vaše...

   • Ostatně - nevím, proč byl zde smazán můj příspěvek, zabývající se vyhynulým ptákem z ostrova Mauritius, jménem DIDUS INEPTUS (Linné 1766) - česky též Dronte mauricijský, známý spíše pod slangovým výrazem DODO, čili - Blboun nejapný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit