Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlava ?? Snad jedině těch bez hlavy, co ho volili. Zbytku je u pr.... !
  • Že pan Zeman je náš prezident a hlava státu!!!
  • Vhoďte je oba, Sobotku i Haška a bude pokoj. *16* *16* *16*
  • Pan Zeman je náš prezident a hlava státu!! *14*
  • To bych tak vážně netvrdil. A aby se dostala ČSSD do vůdčí role, musí se sjednotit, přestat se hašteřit a vést jednotnou politiku. Teď myslím se očistí, prostě to někdo odnese a pak si musí získat důvěru příštích voličů, lidí, sympatizantů. Jinak to holt nejde. Jestli to myslel Hašek a spol dobře nebo ne v každém případě poškodili stranu a měli by se stáhnout do ulity... než se strana stabilizuje, nebo napořád. Jinak Zemana známe, nemají ho rádi skoro žádní politici, ani já ne, tak snad ho už odstřihnou. Ať byli jeho předchůdci jakkoli ambiciózní, nesnažili se převzít moc jako toto nemehlo. Ani ten ješitný stařík Narcis...
  • ano, je to i hulvát a pletichář a intrikán. Takového presidenta neberu.
  • Zeman, Hašek a pár dalších trotlů *1*
  • A kteřípak jsou Kalouskovy loutky?
  • Máte Zemanem schválenou argumentaci. Jen to IQ je horší.
  • No a co ? Zeman jim udělí odpustky i absoluci. Národ dostal, co chtěl. Certifikovaného lháře a podrazáka. Naštěstí nic netrvá věčně a příroda bude milostiva. Vydržet *2* !
  • Pan Zeman je náš prezident a hlava státu!!!
  • To zloděj nicku: co tím chce básník říci?
  • Jistě, nahradit je zloději levičáckými a hlavně SPOZáckými je velmi namáhavé. A nebezpečné. Až si při tom nabil koleno, když měl virózu a skončil na vozejku.
  • Čůrali Sobotkovi na záda, čli mu vráželi nůž do zad.
  • Před chvílí jsem slyšel v televizi Štecha a dospěl jsem k názoru,že tahle partička nehne prstem pro zájem voličů ČSSD.Voliči nevolili ČSSD,aby pak Sobotka se svou partou spolupracoval s Kalouskem ! Voliči ČSSD rovněž doufali,že ČSSD něco udělá s církevníma restitucema,ale je jasné,že nás znovu podvedli.Myslím,že se stane ČSSD to samé co s ODS,ovšem konec bude ještě horší ! Příjemně mě překvapil Okamura,který zatím drží slovo a hodlá ve sněmovně něco udělat pro obyčejné lidi.
  • Chtěl jsem říct TOP-09 poplet jsem to, to je ta zrůdná fašistická strana, tak pardon.
  • Oni se tak nechovaji, jsou to loutky Emana z Nusli. A Sobotka k nim nema daleko. *11*
  • Pana Zemana musíme podpořit na všech frontách, ještě ho čeká hodně práci při likvidaci pravičáckých zlodějů.
  • Ten vozík je dobrej,ale nehoupat!!!
  • Pan Zeman je náš prezident a hlava státu!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit