Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je šokující že 23 let po sametové frašce dosud není veřejně přístupný seznam členů ksč.
    Mnoho rodin převléklo po 89 kabát a jejich bohatí potomci si dnes hrajou na pravičáky. *1* *1
    Navrhuju proto kdo zná členy ksč ať uvede jejich jména na netu. Není důvod zatajovat
    potkany co se maj dobře za každého režimu který tu vládne.
    • Karlíku, ono to není dvoubarevné. Znal jsem komunisty, kteří byli strašné sv.ně, znal jsem horlivé komunisty, o nichž se říkalo, že byli konfidenty Gestapa, Byli tací, kdo se do KSČ cpali, ale nedostali se tam, např. Klausova přihláška je k nalezení na internetu, prý se tam cpal 3x, leč marně.
      Ale znal jsem lidi věřící komunistickému náboženství, kteří z toho nic moc neměli a poctivě pracoval.
      Znal jsem i takové, kdo vstupem do KSČ zaplatili určitou daň za to, aby mohli vykonávat odbornou práci, pro kterou měli předpoklady a bez rudé knížky by ji vykonávat nemohli, nebo také vstoupili do KSČ proto, aby se děti dostaly na studium.
    • Karlíku, Karlíku, to je celá vláda a všichni dnešní zbohatlíci. Kdo zrovna byl lidovec, tak ten s KSČ spolupracoval. Ten kdo straník nebyl, ani dnes nemá šanci něco prosadit.
      Jsme spálená a vykradená republika. *10*
  • Držím palce panu Hermanovi, který se zasadil za to, že pod jeho vedením ústav vzkvétal, bohužel, jako vždy se vyskytne nějaká *12* , které začne pracovitý a spravedlivý člověk vadit, a tak ho potřebuje zdiskreditovat.. Nevzdávejte to!!! *3* *4* Přeji Vám pěkný den. *4*
    • ...ať tahne do toho jeho vymodleného nebe, černprdelník.
  • Jak někdo dokáže proflákat celej život.
    • To máš na mysli sebe?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit