Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KRÁSA. To zas byl dnes v zprávách koncert trapností. ODSáci se  až zajíkali zlostí.Tolik by toho chtěli na pana ministerského předsedu všem požalovat. Recyklovaná TOPačka burácela jako po vyhraných volbách. Sranda je, že už to nikoho nezajímá. I špinavci ze Seznamu.cz ostrouhali.Zákeřně se kdysi vetřeli v zahraničí k nemocnému člověkovi z rodiny - takovou spontální reportáž nastříhali.A ono nic.Jo hoši. Těžkého soupeře jste si vybrali. On sbírá body, vy posměch okolí.A to nás čeká ještě svolání akce od "Milion chlívů". Nevzdělatelní, nepřízpusobiví, agresivní a potem páchnoucí lúza bude zas na Letné mávat vlajkami. Pro potěšení turistů a návštěvníků města.

  • Tiskovka dobrá slušně je všechny poslal do zadele😂

  • Trapnost opozice se ukáže jistě při volbách.Svou ubohostí musí přesvědčit další lidi, aby je nevolili.
  • Nejvyšší státní zástupce tak potvrdil, že jeho profesní vývoj nakonec došel do stádia ztráty důvěry. P. Zeman je nevěrohodný a zřejmě ovlivnitelný některými zákulisními ovlivňovateli. Státní zastupitelství by měla být nedobytná pevnost před různými zákulisními a politickými dobyvateli, kteří jeví tendence podřídit práci SZ svým zájmům. Státní zastupitelství by mělo  být apolitické. Pavel Zeman se předtím v právních expoziturách západní Evropy zřejmě nakazil bruselózou. Pavlovi Zemanovi nevěřím. 
    • Proslov páně Zemanův jsem slyšel. Příliš se snažil, aby se vlci nažrali a ovce zůstaly nedotčeny.

      Časem se ho pokusím vyposlechnout ještě jednou a po částech, ale nevěřím, že bych se zásadně mýlil.

    • Nebo je to presne naopak = P.Zeman ukazal, ze je profesional...

      • Pokud jste pana Zemana skutečně slyšela, v čem konkrétně ukázal svou profesionalitu?

        V tom, že řekl, že ve spise není dostatek faktů pro obžalobu, ani pro zastavení řízení, a je nutno pokračovat ve vyšetřování? 

        Tak to jsem profesionál taky.

  • Prosím opozici aby laskavé hovořila za sebe a za své voliče Mě je Babiš ukradený. Tak že prohlášení:Odstupte, rezignujte, nezatěžujte Česko.Se mě netýká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit