Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že tím jsi vyčerpal svoji denní dávku blbosti. A dnes už dáš pokoj se svými výlevy chorého mozku.Na dlouho.
    • Jsi klasický hlupák z diskuse.Argumenty žádné.
      • na Karlikovo pravidelné zcestné blití není třeba protiargumentu. To je blb od pohledu.
        • ano ty jsi blb dle příspěvků a to tě nemusím vidět *7*
  • Mě by nejvíc ohromili, kdyby na Rudém náměstí předvedli ruskou motorku, která by byla schopna dojet do Berlína a za kterou by se Noční vlci nestyděli.
    • ivislo
      Rusové vyrábějí legendární motorku která se jmenuje Ural a vyrábí se ručně na zakázku pro bohaté američany atd. Asi toho o motorkách moc nevíte. Doplňte si vzdělání.
    • rudá hyena URAL tam už dávno dojel .BMW nedojelo ani do středu Moskvy *1*
      • Hoši, hoši, zjistěte si, na jakých motorkách Noční vlci jezdí a pak něco prndejte!
        • rudá hyena ptala jste se cituji:kdyby na Rudém náměstí předvedli ruskou motorku, která by byla schopna dojet do Berlína
          Ta motorka existuje jen na ní noční vlci nejezdí.
          A teď dotaz na vás ke kolika pomníčkům sovětských vojáků, jste položila kytku vy?
          Oni sice vlci jezdi na zahraničních motorkách.Ale dělají to co vy ani jednou.
    • http://www.ural.cz/
    • ObcanHaveI
      Jsou krásný viď ty debilní chromej Sajmone, to víš na tvojí kriplkáru to nemá:
      ttp://www.ural.cz/#
      https://www.youtube.com/watch?v=HCyizomo_b0
  • Já jsem taky tlustá jako bachyně ..... a k tomu ty brejle, no su krasavica z Holomóca
  • ovčáku ty jsi se společně s těmi rusáckými zkurvysyny nějak v tom mínusování rozvášnil - ale od tebe - takového zemanofilckového sr..če to beru jako poctu.
    Ale teď už hybaj od klávesnice a utíkat přebalit toho svého -píííííííííííp- nebo se ti ten pochcanec zapaří a ty dostaneš holí.
    • víme sajmon, něhjak
      • Jj, Sajmon je s nervama v hajzlu, nic se mu nedaří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit