Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla a je to zlatokopka stejně jako její předchůdkyně lyžařka Ivanka.Nechť se jim daří,pokud jim mecenáši nepřiškrtí penězovod.A pohled na ně-no právě ten penězovod.Ten jim závidím,ale nemám ten patřičný spodek.
  • až se přestane bát tak jí přelíznu
    • soudruhu BTW, ty bolševická troska můžeš přelíznout maximálně víko od kontejneru
  • Paní Trumpová může zůstat v klidu, nemusí se opravdu ničeho obávat, Zeman Bílý dům nenavštíví, tím jsem si jist.
    • Na psychologa ubohý příspěvek
    • Já v tom nevidím problém, proč neřekne starému, že Ovara v Bílém domě nechce, ať ho přijme v Alabamě, no ne?
  • Čeho se bojí první dáma USA? Prvního pána USA *1*
    • trapné sajmon *7*
      • víme sajmon
  • Tak ta má starosti.

    Toto je teror :https://www.youtube.com/watch?v=CMDa6mC4oY8&t=1713s
    • *14*
    • *7*
  • Myslím, že měla strach o děti když měl Miloš Becherovka navštívit Bílý dům, vzhledem k jeho pedofilním aférkám se není čemu divit.
  • už na Marsu. Tož tak. Co tam máte dál? .. *6*
    • to bys tam už dávno odletěl. *1*
    • Ty máš vagínu soudruhu BTW ? *8* koukám, že to z tebe postupně vylézá
  • Nevím čeho by se bála a proč my měla jezdit do městečka kde většinu života nežila. Já nežiji ve vesnici vzdálené 15 km kde teď bydlím již 20 let a vůbec tam nejezdím i když jsem se tam narodil i když jsem si tam postavil dům a pracoval. První dáma aby cestovala s ochrankou a celým doprovodem někam, kam ji to již netáhne protože tam třeba již nikoho nemá o tom je zbytečné diskutovat. Pokud by tam někoho měla, tak by bylo snaží aby je pozvala k sobě a to třeba i na pořád.
    Není to prostě důležitý.
    • ... "nežiji ve vesnici vzdálené 15 km kde teď bydlím" napíše pouze totální hlupák, pitomečku :)))
      • Někdo nepochopí, že někdo bydlí 15 km od místa narození, ale to by musel zapnut vrabčí mozeček, ale neuvědomil jsem si, že zde není homo sapiens, ale blbeček.
      • já zase žiji ve vesnici kde teď bydlím *2* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit