Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obracím se na všechny mladé lidi, přijdte k volbám do druhého kola, je to Vaše země,Vaše budoucnost,nenechte se vystrašit těmi, kteří to dělají cíleně jako výtah k moci. Rudí starci už Vám nemohou nic nabídnou, jsou to lidé minulosti.
    • 0
  • Já volým pána Zemana
    • Harry_Petr1969
      Bože:-), ta čeština přávě dostala řáckou mordu :-))), já volím Zemana, jakožto politického odborníka!! Nechci mít na Hradě dalšího Václava Havla!!, ten také jako fikus, nikomu nepřekážel :-), občas si zaletěll do USA se nechat pohladit od Bushe,str. :-). Na Hradě by měl být odborník:-), né loutka snadno zmanipulovatelné lobbysty nebo starými politickými bardy (Kalousek, Stanjura):-)), akorát by jim takový loutka-prezident zvyšoval preference:-), a to já nechci:-). Btw. Nejsem Zemanofil:-), volil jsem v prvím kole Pavla Fischera:-), ale nechci na hradě fikuse :-)), má značně jedvaté mléko :-).
      • A čím si vysvětlujete, že Vámi preferovaný Pavel Fischer na Hradě podle Vás "fíkuse" - Drahoše chce a Zemana naopak nechce?
        ========================
        ( Fischer rovněž uvedl, že již mluvil s Jiřím Drahošem, který se dostal do druhého kola prezidentské volby, a poblahopřál mu. „Vedle blahopřání jsme hovořili i o politických otázkách, o zahraničním směřování země i bezpečnostních otázkách,“ dodal bývalý diplomat.

        „Chtěl bych vyzvat, aby se ti, kdo mě podporovali, sešikovali a pomohli v druhém kole ke zvolení Jiřímu Drahošovi,“ prohlásil s tím, že cítí, že jsou si s Drahošem názorově blízcí. „Chtěl jsem se spojit s tím, u koho cítím, že jsme si programově nablízku. Tak jsem to ostatně říkal po celou dobu kampaně.“

        Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/pavel-fischer-prezidentsky-kandidat-volby-2018-treti-misto-pmi-/domaci.aspx?c=A180113_161330_domaci_ale )
    • Vůůl volý... *1*
  • ČSSD, ODS (OF) a KDU-ČSL jsou zlodějské strany a už dávno tu nemají co dělat! Jejich členové jsou zodpověděni za rozkradení našeho státu!
    • A co teprve ÁNO, KSČMagoři, SPD, SPZ *12* *16*
    • Ano, tyto strany jsou důvodem, proč tu máme dalšího zloděje a demagoga. Nám to ale nepomůže.
      • 0
  • nO JAK FUNGOVALY "ÚSTUPKY" PIDISTRANÁM A POD. JE DOSTATEČNĚ ZNÁMO. Doplatili jsme na to všichni. A doplácíme furt. evím jak si povede, až bude mít většinu a tu po předčasných volbách mít bude, ale to co zatím předvedl mi ukazuje - že nemůže být hůř.
    A proto jsou ti pazgřivci tak proti němu.
    • ANO, bude hůř - škoda, že člověk se musí nejdřív opít, aby mohl vystřízlivět.
      • 0
  • Kdo jiný,když né ANO,snad ti kecalové Fiala,Staňura.Kalousek a můžou si k tomu přizvat Zaorálka,CHovance,Sobotku .Na Babiše to objednal CHovanec to je snad jasný.
    • Jasně, žádné Čapí hnízdo nikdy nebylo a stát dotaci nevrátí z rozpočtu - tedy z daní lidí. Kdyby se aspoň všichni ti "chytří" poskládali na tu vratku dotace.... pan Babiš na to nemá, tak mu ty peníze už proboha dejte.
      • 0
  • Třeba ho zavřou a bude líp. *2* *2* *2* *2* *1* *1* *16*
  • Vyhrajou piráti, SPD a Babiš bude jen smutně koukat *1* *1* *1*
    • 0
  • aspoň se jednou provždy zbavíme pidi trpasličích "demo" stran vedených parlamentním Pepkem Vyskočem, Kaldou Kaličem a jeho přidrž-šašků ! *1* *1*
  • no co, sociální demokrati a komouši nakonec Babiše podpoří... jsou stejně křiví, stejně chtiví moci a navíc má v jejich řadách babiš spoustu kolegů- StBáků... StBáci všech stran, spojte se! Aneb konec demokracie v Čechách (a na Moravě a ve Slezsku, aby se tady někdo zas nečíli... ano, soudruzi, u Vás taky!!! Co jste si zvolili, to budete mít! Zase budete kolektivizovat, akorát se to nebude jmenovat Sovchoz, ale Agrofert!)
    • Dnešní stav, bratře, je pouze výsledkem politiky minulých, takzvaně správných vlád klasických politických stran. Ale netřeba se rozčilovat, brzy bude líp.
      • Kéž by jsi měl pravdu.Za toho slavného Masaříka bylo devět vlád za děvet let.To byl tatíček.kAŽDÝ ROK JINOU.Již se přiznává barva prolhaného Havla sedícího na kolenou tatíčka Heydrycha.
        • Pana zastupujícího říšského protektora si TY vůbec neber do huby. Kdyby Němci neprohráli válku, dávno bys proletěl komínem... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit