Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To CCCP už je na mizině teď, a to nejhorší ho teprve čeká.
  • když se zdražuje to to letí a to i ropa koupená za levný peníz ale dolu se jim nechce
    • Ač nejsem příznivcem regulací cen státem. V případě strategických surovin bych proti nebyl. Prostě aby prodejce i výrobce pohonných hmot u nás MUSEL operativně přizpůsobit své ceny nákupním cenám ropy.
  • hurááá
  • Když mi bylo 17 let kupoval jsem benzín 1 litr za 2,50 Kč.
    Když budeme mít ropu zdarma stejně budeme platit asi 20 Kč. pro tu naši nenažranou vládu. Asi si koupím tanker a přivezu si sám nějaký ten litr. Ten mi určitě vydrží do konce života.
    • To je pravda. Ale uveď také, kolik jsi bral měsíčně. Pokud jsi tedy neměl rudou pracovní knížku.
      • Když jsem dělal v zahraničí, tak jsem vydělal 3 000 franků litr jsem platil 1 frank. Jednoduché počty..
      • Měl jsem jako učedník ve třetím ročníku 1 700 kč. Když jsem nastoupil do práce, tak 2 200 Kč. Čistého. Platil jsem 20 Kč. do pionýra jsem tankoval kolem 5L ještě jsem dostal vráceno.
  • Stalingrad
    A to cena ropy na mimnimu je jen u nich a zlodějčekostánu se vyhýbá bo naši pomatlaní zakázali tu levnou ropu k nám vozik a výhradně kupovat jen tu drahou ??!! *12* *12* Ona ta cena ropy ve světě jde dolů již moooc měsíců a dokonce je i pod cenou roku 2040 !!!! ale ve zlodějčekostáně není litr naturalu za 24,-Kč !!!!Tak k...va ,kteří to jsou ti zloději co nás okrádají ???!!! Jsou to ti líní pumpaři nebo ti dříči jako kobyle ve vládě,parlamentu,senátu ???? *12* *12*
  • Amíci či Saudové všechno stejná pakáž a navíc nejlepší přátelé českých zbrojařů.Ať žije podpora míru na světě v podání českých kšeftařů s tichým souhlasem vlády. FUJ !
  • Lidé ze Saudské Arábie (nejen vláda) financují
    madrásy (islámské školy) po celém světě. Jsou to
    často hnízda bigotního islámu ... takže to může
    mít i kladný efekt..
  • "Cenu srazily nejen problémy Blízkého východu spojené s působením Islámského státu, ale promítl se do ní i dnešní severokorejský test vodíkové bomby a hlavně zvyšující se napětí mezi Saúdskou Arábií a Íránem."

    Tak nevím, to jsou spíš důvody pro růst ceny než její pokles..

    Já bych to viděl spíš tak, že USA potřebují zničit Rusko a za to, že Saudové nějaký čas připusí nízkou cenu si můžou s Jemenem dělat co chtějí. Viz probíhající Saudská invaze do Jemenu o které se "nesluší" psát....
  • rozkaz zněl jasně. Rusko je nutno srazit ekonomicky na kolena za každou cenu. A to i v případě že lokajové v Saudské Arábii zkrachují......
  • jestliže mají státy na Blízkém východě (prý) problémy, očekával bych, že těžba ropy se sníží a tedy ropa podraží. Také bych očekával, že ropu od ISIL nebude nikdo kupovat z ideologických důvodů, i kdyby ji prodávali levně, takže o tuto ropu budeme ochuzení a tím pádem cena ropy stoupne. Pokud má Saudská Arábie ekonomické problémy, čekal bych, že prodej ropy omezí a bude za ni požadovat více - a cena ropy stoupne. V rámci odvetných opatření za anexi Krymu evropské státy (prý) nekupují ropu od rusů - tento zdroj tedy není k dispozici a to by mělo hnát cenu ropy nahoru... ale ve skutečnosti je cena ropy na rekordním minimu. To by mne zajímalo, kdo tu cenu tedy určuje a jakými mechanismy ji ovlivňuje??? Že by přece jen New World Order? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit