Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tohle me vubec neprekvapuje. Zlata EU udelala z nasi republiky (samozrejme za podpory Vaclava Havla a vsech polistopadovych vlad) montovnu Evropy. Zemedelstvi u nas bylo systematicky zlikvidovano. Byla jen otazka casu, kdy toto nastane. Hlavne ze mame louky a pole plny solarek, repky a kukurice, aby bylo na ekologicky paliva. To ze nebudem mit co zrat, to nikdy nikoho nezajimalo. Hlavne ze bylo na "pozornosti" do vlastni kapsy. *12*
    • Ukradená tečko,Je dobře, že jsme členy EU, budoucích Spojených států evropských a členy NATO. Jinak by nám už Rusáci poskytli bratrskou pomoc jako v r. 1968. Tradiční zemědělství začali systematicky likvidovat komunisti hned po uchopení moci vytvářením JZD, zcelováním polí, likvidací mezí, remízků po ruském vzoru a to bez ohledu na rozdílné geografické a klimatické podmínky u nás a v Rusku. A že po pádu komunismu se neobnovilo naše tradiční zemědělství? Jednak byly problémy s restitucí majetku a jednak byla přerušena tradice a dnešní potomci bývalých zemědělců ne vždy chtějí hospodařit na rodných pozemcích.
      • Ty zmrrrrde, chcípni už.!
        • No vidíš Žigo, ty jsi na podpoře a máš se dobře, ale i tu ti můžou sebrat, nebojíš se toho?
        • Přej, a bude ti přáno!
  • Hlavne ,že pan V e l e b a "BOJOVAL" za vystavbu novych biostanic u pana ministra Bendla a ten mu to lidove rečeno "sezral" a poskytnul dalsi DOTACE na vystavbu biostanic pod heslem "konkurence" ceskeho zemedělstvi.Dotace na modernizaci zemedelske prvovyroby byly "orezany" jak vrba.Realizatori výstavby BS jsou vyzdvihovani jako manazeri roku.Berou dotace na vystavbu BS a pestovani kukurice,stala super cena za prodej elektriny,zamestnance poslou na urad prace atd. Chov zvirat stale provazi vyrobni, ekonomicke,byrokraticke a dalsi problemy.....a na vesnici dnes hnuj smrdi.Tak radeji postavit betonovou lobby BIOSTANICI.....po nas POTOPA.....
  • joudaljosef
    A kdo to bude kupovat.........hlavně že máme louky a pole oseté solárníma panelama.Toho se ale nikdo nenažere.I když peněz to sežere fůůůůru to je taky fakt *9*
  • Tak proč se u nás žágné maso nevyrábí? A ani obilí. To raději pěstují řepku.
  • Než se dostali komunisté k moci,tak také byla neúroda.koukám,že se situace bude opakovat.
    • Než se dostali komunisté k moci,tak také byla neúroda.koukám,že se situace bude opakovat.
      Trochu více dějepisu, Asi jste při něm ve škole spal.Komunisti vyhráli volby v roce 1946, ( volilo je téměř 50% voličů ) a neúroda byla v roce 1947.Ovšem puč provedli v únoru 1948.
  • Nedostatek potravin ohrožuje stabilitu ČR. To jsou neuvěřitelný sra.....čky, co tady někdo dokáže napsat jako článek. Stabilitu ČR ohrožuje součastná vládní koalice (snahou o prolomení Benešových dekretů). A hloupý Čech jenom mlčky přihlíží.
  • Už nikdy fronty na banány!!!
    • Jsem pro, přemístíme je na ÚP.To může napsat debil,který si nevidí na špičku nosu.
  • A bude dostatek banánů?
    • Všeho je a bude dost, nejsme přece v komunismu, soudruhu.
    • Hlavně dostatek práce aby bylo. Na banány s,eru.
    • Hlavně ty banány. Hajzlpapír nebude potřeba, protože nebude co žrát.
  • Kecalové, přestaňte žvanit, pracujte, šetřte a přestaňte chlastat a kouřit a budete mít na jídlo.
    Proč je na tom líp Rakousko? Protože tam neměli komunismus ani postkomunismus jako my.
    • Jenom neschopa si stezuje 22 let po revoluci na komunisty. Pak jeste verici svadi vsechno na Boha. Stejna sorta lidi...
    • Blbe tu práci si lidé nevymyslí. A když vymyslí, tak ji nikdo nezaplatí. To jsou řeči kre,téna.
      • Soudruhu, máš chování komunisty!
        • Soudruh Živoření a hlad nechápe, že práce je zboží, kde jeden nabízí a druhý kupuje. Je proto třeba naučit se práci, kterou někdo potřebuje a proto ji koupí a zaplatí.
  • Já se mám dobře.
    • Máš se, protože máš velký důchod jako bývalý fukcionář. Tak se ti to žvaní. Hlavně ty tvoje příspěvky, ukazují jaké máš nízké IQ.
    • Já taky, ale nadávat musím, jinak by mě závistlivci kazili pohodičku!
      • No já se snad taky nemám špatně, ale nic se neděje, je třeba vyburcovat lůzu, ať je trochu zábava.
        • Ani já se nemám špatně.
          • Také kradeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit