Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slovenský přivandrovalec, píšící sem pod jménem antiparoubek, je zakomplexovaný bolševik, příbuzný Husáka a měl by být souzen pro schvalování vlastizrady.

    jenže on žádnou vlast nemá. tady je cizí a na slovači taky. *12*
    • ... chachacha, tebou si vytře pr*el také každý somálský přistěhovalec, primitive :))))
  • Teď na ČT uvádí pořad Světluška nějaká umektaná čobolka, to je neskutečně protivné žvatlání.
    Zpjevaňjéééééé, mám zo všetkééého najradšjéééééééééj. *1* Brrr
    • Text Vašeho příspěvkuPán jistě uklízel v ÚSA a je vzdělaný.
    • ... jenom IQ 12 se dívá na takové sračky, ubožáku :))))
      • blbečku, aspoň tam vyberou na slepé děti, což tobě, jakožto asociálovi, nic neřekne,
        protože jsi d e m e n t
        • ... jsi naprosto neškodný neplodný zapšklý nedomrlý smradlavý neplánovaný výmrd :))))
    • ... drž píííííííííííííííííču
  • Fico je gauner a zloděj.Jeho Baráčnický spolek Smer mi dluží peníze,které Fickovi daroval konfident Stb Klocok Vladimír,jako sponzorský dar.Za peníze jsem měl dostat akcie jedné slovenské firmy.Já sám jsem podal na Fica trestní oznámení,ale fickovi horní chlapci z řad policie,prokuratury lžou jako když tiskné.Fico,je slovenský Che guevara.
  • Oni ti rudořitníci jdou všude stejní.
  • to jsi se zase projevil, východňáre, vrať se do hor, co tady vůbec děláš?
    *1*
    • ... to ti nedojde ani za 100 let. primitive :))))
  • Nevadí mi ani 50 nacionalistických primitivů. Deb*la doktora jsem si podal za všechny najednou. Milánku, argumentovat není potřeba. U chudáku jako ty to stejně nezabere. Inteligent naopak ví své. Čau. Plivání po jiných z tebe inteligenta neudělá, blbečku.
    • Nápodobně, pliveš tady jenom sám, což působí jako když se někdo pomátl.
      co taky čekat od individua, s takovým nickem. Hlavně je potřeba všechno aby bylo "anti"
      nacionalisti jsou hlavně na tvém Slovensku
      ty si tak můžeš někoho podávat, chytrolíne
      • ... jebu tě, nezáviď mi, že tě inteligencí drvím, hadre :))))
  • Je dobře, že u nás nic takového neexistuje. *11*
    • ... bylo by moc hezké, kdybys měl pravdu :))))
  • Jsem rád, že jsme se zbavili těchto proradných čobolů, kteří neví, kam vlastně patří.
    Nebýt vzniku Československa, tak se rozpustili v rámci Uher.
    Nakonec nás při nejbližší příležitosti podrazili a jakožto spojenec Hitlera, měli být i po válce nahlíženi jako fašistický štát, včetně splácení reparací.
    Nebýt zločinců jako Husák, Biľak a Dubček, kteří sem dotáhli hordy okupantů, nebyla by "normalizace".
    Jděte do hajzlu i s vašima komediantama, čobolové.(_I_)

    Stačilo včera vidět tu "režisééérku" a je mi jasné, že je švihlá, Fico, neFico.
    *3*
    • ... napiš místo a čas, debílku, a máš vystaráno :))))
      • Nevyhrožuj čobolácký ubožáčku, mohl by jsi se u toho třeba pokakynkat. Ať ti maminka utře nudli u nosu, a táhni do haj.,zlu.
        • ... jsi plonkový chudák, potěšilo mě, jak jsem tě vytočil, IQ 12 :))))
    • Doktore, asi jste měl těžké dětství. Já jsem se narodil v Československu a jako Čechoslovák se cítím. To, že jsou idioti na obou stranách dokazuje i Váš komentář. Pro osvěžení paměti byste ale ve výčtu zločinců, kteří sem pozvali okupanty, měl uvést i jména Čechů, jinak je to tendenční a neúplné.
      • ... jsme hlupáci, že se vybavujeme s takovou špínou, která žije určitě ubohý život pořád
    • Jsi ubožák dne. Řekni ti nějakému Slovékovi do očí, ty zbabělý pse. Ihned máš držku na maděru. Slováci mají štěstí, že u nich nežije takový hajzl. Jsi špinavý bezvýznamvý primitiv se smradlavými genitáliemi. Ono na tebe dojde. Zdechni pomalu v krutých boilestech, pí*o.
      • to anipablbek: Zlam si hnáty, zmr.de. Z tebe stáhnout kůži je málo
        • ... přijeď mi ji stáhnout, zbabělý puberťáku, pobavím se :)))
      • Aby jsi se neposralala čobolácká sračko. Jste pouze Horní Uhry nic víc, nicmíň, nejste národ pouze nějaká nepodařená odnož východních primitivů. A že jste táhli konečně v92 do hajzklu jenom dobře. Nic jiného než toho bolševického kre.,.téna Ficu se nezasloužíte.
        • Naprosto přesně
          • ... slet čuráků, českou chamradí si Evropa vždy vytírala prdel, a konec je v nedohlednu :)
      • Antiparoubku. To svědčí o tom, že jsi primitiv, nic lepšího neumíš???
        • ).(
      • Klidně jim to řeknu, jsem rád, že se dobrovolně odtrhli, není v nich nic dobrého, což jsem osobně poznal i v životě.
        Až na pár vyjímek.
        Čoboly NEBRAT!!!

        Jednou jsou to fašisti, pak zase bolševici a neví vlastně, kam patří, což se táhne celou jejich historií.
        • ... tvůj zasraný život není žádným měřítkem, byl jsi a navždy zůstaneš nulou, NEBRAT :))
          • Ty jsi opravdu tipická čobolácká sra.,.čka. Vypitej mozek, prostě správný primitiv od maďarské (hornouherské) řeky Dunaje.
            • ... víš hovno, smrady jako tebe smetu i při 12 promile, sračko :))))
      • ... na nějakém tom mém překlepu nezáleží, zakomplexovaný póvl jako ty se musí potírat
        • To že jsi imbécil, ví tady každý, tebe potkat v reálu musí být zážitek (_I_)
          Napiš jedinou chybnou informaci, co jsem napsal.
          Nebyl snad fašistický štát???
          Nezatáhli nás bolševická sebranka Husák a Biľak tam, kde jsme byli???
          Nerozpadlo se snad Československo díky slovenským nacionalistům???
          Nezanikli by slováci jako národ, kdyby nevzniklo Československo???
          Stačí se kouknout i na první díl pořadu o Československu, kde i tohle všechno bylo jednoznačně řečeno.
          Jsi zastánce Husáka a Biľaka, nebo fašistických hord, co ke konci války vraždili naše lidi a koncem třicátých let je hnali ze Slovenska, i když jim tam pomáhali.

          tebe potkat v reálu, ty vemeno, to by byl zážitek
          • Zítra? V kolik? Kde? Nic mi nepodsouvej, deb*le! Nějaké pořady potřebují pouze chudáci jako ty bez vzdělání a názoru. Jsi NULA a to je fajn. Už tě je*u, jedině, že te zítra nakopnu.
            • Ahoj nulo.
            • V podstatě má pravdu, tak buď v klidu, argumenty nemáš, jen meleš
  • Jsem rád, že u nás jsou média objektivní, viz stávky a demonstrace v polsku *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit