Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to krizuj a nedovolis se nic dovedet na radnici v uadeu !!!

  • Na Email na úřad mi bylo odpovězeno, že chtějí řádný doklad, že jsem to já. Přitom jsem se odvolával na právo o svobodnou informaci.

  • Toto je ale přece úřad agenta Bureše. Lidé ještě neví, že "všetko som kúpil, tuná platia moje zákony. Pametajtě si a ďalej sa něpitajtě.

  • Proč na tom hledáte něco špatného. Naopak pochvaluji si, že to tak je. Alespoň dva, kteří si rozumí. 

  • Asi je možné podle zákona požádat o takovou informaci. 

  • dzixy

    Domnívám se, že všechna řízení a závěry  obecních, městských úřadů jsou veřejná a všem přístupná. Nevím, zda je zákon, který umožňuje obecním, městským úřadům rozhodovat o věcech občanů bez jejich vědomí, souhlasu, či zastoupení občanů v zastupitelstvích.

  • A na tom je - dle vás- něco špatného...?

    Mít stejný názor s někým  - jiný, než máte vy Jindřichu...

  • Takže podle kterého zákona to nechtějí zveřejnit? Co jim Bureš slíbil? 

  • Hold si nenechávají kálet na hlavu jako ty. 

  • vanhorne

    Proč...?!

    Protoze rozhodnuti z minuleho mesice bylo opet bylo v neprospech agenta STB Burese. Ale z Bocianskeho Hniezda prisel rozkaz 'celem vzad', puvodni rozhodnuti okamzite otocit o 180°.

  • Vy dva si pořád tak krásně přizvukujete. Moc hezky se to čte, když se vytvoří tak příjemný názorový tandem. 

  • Obecní úřad ve Lhotě u Zapadákova se rozhodl zahájit šetření s panem Fialou ohledně nevkusného nošení kravat. Své rozhodnutí ale zveřejňovat nechce. 

  • 👍

  • Protože před zákonem jsme si všichni rovni, ale někteří z nás si jsou holt rovnější. Anebo také "kdo maže, ten jede".

  • Proč...?!

  • KIMCID

    čekal snad někdo něco jiného?

  • Neříkají ani tak - ani tak...

    Ale na jejich slova dojde...


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit