Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen jsem zvědavý, kde sežene prompro lafetu, když díky opět kumpánům téhle bezvýznamné figury byla rozložena armáda. Asi si jí půjčí od nějakého kamaráda nejméně za milión na hodinu *10*
  • Ovšem po mašínech se asi nedivím ničemu
  • celostátní mast*rbace nad vlastizrádcem lhářem a ochlastou. Super to tu ještě chybělo *16*

    Podle toho jak to vidím se nebude dávat do hrobu ale utopí se no víte v čem, slzy to nejsou
  • Ještě něco proč jsem si přestala V.H. vážit
    Šlo o prezidenstkou volbu. Byl vážně zkompromitován a následně vyprovokován jeden z kandidátů na úřad prezidenta ČR. Bylo to Dr. Sládek ( republikán ). Abyste věděli oč šlo. Dr. Sládek byl vyprovokován poté, když několik novinářů vtrhlo na WC ( před volbou v parlam ) a totoho kandidáta fotografovali ! Dr. Sládek byl následně zatčen, aby se nemohl zúčastnit volby a byl to právě tento hlas, který dopomohl ke zvolení V.H. za prezidenta.
    Byl to úder pod pás.
    Miloš Zeman toto V.H. několikrát připomněl slovy, že by se styděl za způsob jakým byl za prezidenta zvolen. Na toto mu Dagmar H. vzkázala, že mu nikdy ruku nepodá !
    Za to si v parlamentu DÁMA na prsty zapískala.
    Jsou věci, na které jednoduše nemohu zapomenout.
  • To se ví že voni tam nepůjdou, voni tam vždycky posílali jiné. *12*
  • Nevěřím tomu, že by komunisté měli přesídlit na Sibiř.
    Mně by chyběli ! Vám ne ?
    Nebylo by kým před volbami strašit ! Řecko tak moc nebere !
    Tak raději nechť zůstanou.
    Podpis :
    Tolerantní demokratka
  • Pro mě to znamená, že umřel člověk a protože se říká : o mrtvém jen dobré, tak jen krátce !
    Ani mně se nelíbí ta přebubřelost to přehánění dobroty a zásluh V.H.
    Byl to snílek, cestoval po světě, sbíral různá ocenění. Humanista, který neváhal vyzývat k bombardování Jugoslávie (dříve ), souhlasil se střílením v ruském parlam. Kritizoval české novináře za jejich komentáře. Oni nevěděli oč tam jde. Přece o demokracii!!!
    A bylo toho tolik. Přestal se mi líbit v okamžiku kdy vyměnil bundu za kvádro !
    Vážení, už víte proč nedostal cenu za mír ?!
    Pro mě je to jen člověk, který odešel . Jako takového je mi líto . A dost !!! Nesmutním !
  • se mi líbí jak to měli všechno nachystáno a jak vše odsejpalo... připravit takto program pro 3 kanály.. musela to být fuška...
  • Nejde o to, jestli já mohu. Jde o to, že jsou nám opět vymývány mozky "jediným správným" názorem, že naše hromadné sdělovací prostředky vůbec nereflektují realitu a názory obyčejných lidí.
  • Pokud s názory V. Havla nesouhlasíš, nic ti nebrání to veřejně říkat nebo psát.
  • copak, mas strach?
  • Tady leckdo opěvuje svobodu slova, kterou Havel a spol. přinesli. Zamyslel se ale někdo nad tím, že na rozdíl od asi všech internetových diskuzí v TV včera za celý den nezaznělo, že by někdo s VH nesouhlasil?
  • Kdepak na Sibíř, do Koreje. Tam teď zavál nový, svěží vítr. *2*
  • A to tedy Bilaka povezou na šicím stroji? *3*
  • Tu už ti co se nesmí jmenovat, prodali dávno do šrotu. *7* *9* *13*
  • statni smutek bych vyhlasil nad naši ekonomikou.jak to vedou potentati.
  • štastne a vesele vanoce když se daři tak se daři.nekažme si svatky.někdo ma radost nekdo ne život jde dal.
  • Komunisti jsou největší ZLO tohoto národa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Prý se maj stěhovat na Sibiř tak nevím po novém roce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ty si ale vypatlanec to svět neviděl *16*
  • Jaké?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit