Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybychom v roce 1989 věděli, že místo demokracie nás čeká totalitní režim kde je cenzura jakou jsme před rokem 1989 nezažili, tak by nikdo z nás nezvonil.

  • Vážený demogratycký cenzorní systéme. Chtěl jsem zde vložit příspěvek zabývající se prací vědců Semmelweise, Kocha a Pasteura. V tom textu nebylo jediné sprosté slovo, obsahoval pouze vědecká fakta. Přesto váš cenzorský režim mi hlásí, že příspěvek obsahuje nevhodná slova. Můžeš mi demogratycký cenzorní systéme sdělit, které slovo z toho textu je nevhodné? ŽEBY BYL PROBLÉM V PRAVDĚ? Takže kdybych napsal sprostý nadávající text na kdeco, tak asi ho cenzore povolíš, ale když napíšu historická slušná vědecká fakta, tak to neprojde? NO HLAVNĚ ŽE MÁME HEN TŮ ONŮ SVOBODU A DEMOGRACYJU......jen se pouze asi musí držet ústa v souladu s oficiální ideologií....takže jsme natom vlastně stejně jako před sametem, jsme si tím listopadem v ničem nepomohli, co...? 😉

    • já napsal ppíchat injekci a nevhodné slovo je na světě , normálně jehla do něčeho píchá ale v tomhle světě aplikuje  😎 

      Tak kdy dojde na nevhodná slova typu americké peníze ve Wuchanu , investor hedge fondů z Black Rock , Vanguard group  , syntetická uprava virů , Shi Zhengli , Peter Daszak , panečku automatická smart cenzura , no potěš - to nám tu svobodu zase přinese nějaká elektromagnetická erupce a začneme znovu 😇

    • Asi jste nepochopil, že demokracie není pro vás, ale pro naše nové pány. My prý máme držet hubu a krok.

      • Jak ten čas letí......co nevidět to bude už dva roky, co ten coronový cirkus jede.....🙂 copak ještě asi zažijem....?

  • „Posunutím zkrácení platnosti očkovacích certifikátů z ledna na únor získáme čas, který využijeme k podání posilující dávky co největšímu počtu osob a také pro přesné stanovení podmínek pro osoby, které z jakéhokoliv důvodu nemohou dostat posilující dávku,“ sdělil mluvčí.

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    Já jsem si dal první infekční dávku corony s příznaky 39 stupňů horečky slabosti a nechutenství v listopadu 2020. Vytvořil jsem si imunitu. 

    Posilující dávku corony jsem si dal teď v prosinci 2021 zcela bez příznaků a bez problémů. Přirozeně vytvořená imunita evidentně funguje.

    Počítám, že třetí posilující dávku corony bych mohl tradičně opět dostat za rok kolem vánoc 2022. To už budu mít tak silnou imunitu, že ten ubohý slabý virus jeden den prokáže test a druhý den už budu zase negativní bez viru. 😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit