Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať jde velvyslanec příkladem a dá na armádu ČR vždy polovinu svého platu. Pak je ještě jedna možnost, přestat vyplácet nesmyslné dávky a podpory Rómským občanům, kteří si to vůbec nezaslouží a tyto peníze použit na armádu.
  • Miliardy navíc na zločinecky agrese hitlerovskyho uskupení NATO ? Čechostánští pucfleci musí US hitlerčíka poslechnout !
  • a na útok netřeba dát ani kačku.
  • Kdyz American neni spokojen ,at se zrekne gaze a nakupuje za SVE.
    • Určitě dám raději peníze na obranu než na váš důchod. Je z vás nějaký užitek ?
      • Herman-TECKO;potiz je v tom ,ze ty uz davno cucas z eraru,tudiz me jsi nedal a ani nedavas
        ze Sveho.
        • Omyl. zásadní omyl. Od eráru ani korunu . To je ten důvod proč si můžu dovolit tyhle jedovatosti.
          • Hin se hukaze../az na tebe bernak dojde/. *3* *1* *1* *1* *2*
      • Tak to jseš pěkně hamižný čůůůrák. *12* *16*
      • Neboj se Hermane také brzy dostaneš pozvánku do strašnického krematoria k humanitárnímu utracení pro nadbytečnost a uložení do té správné urny. Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Co přeješ druhým tak obvykle se toho sám dočkáš arogantní primitive.
  • Až to bude na obranu ČR a spojenců proti nevyprovokované a nevylhané agresi, pak dáme třeba 10% HDP. Ale na přepadávání a vyzbrojování na koho si USA usmyslí je 1,4% setsakramencky moc.
  • KIMCID
    dáváme až moc....pak není na klokánky,invalidy,důchodce.... *16* *16* *16*
    • Já to vidím tak, že namísto statného hlídacího psa jsme si pořídili a živíme pajdavého jezevčíka. Na víc totiž nejsou prostředky. No ono by i byly, ale církevní paraziti, politické strany a cigoši toho spolykají strašně moc. Armádu mít musíme, ty ostatní nee. *1* *1* *1*
    • Škrtněte všechny sociální dávky a budete mít na klokánky dost. A důchodci? Hmmm.
      • Já klokany nerad, raději si dám vepřové. *1* *1* *1*
  • Když v tom líbání budete, tak mně také.
  • Pane velvyslanče, nemyslíte, že je to jen a jen naše věc a že si do toho nedáme nikým kecat?
  • Milý americký velvyslanče ! Polib mně P,R.D.E,L !!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit