Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A neodpustím si trochu matematiky *5*
    Představme si místo plné lidí - něco jako Karlův most, v tomto místě si sedne žebrák. Lidi jsou hodní a tak mu mnohý dá. Dejme tomu že kolem něj za hodinu projde 500 lidí a každý 10-tý mu hodí minci. Průměrný příspěvek je 10,-Kč. Tj. (500/10)x10= 500,-Kč/hod čistým (nepředpokládám že odvádějí to co pracující)! Máte to Vy v práci? A proč mám být další kdo mu naletí? Jasná volba nedat stejně to nebude na jídlo ani pro rodinu.
    • aby ses nepřepočítal
    • já si dovolím trochu statistiky, jsi v česku, takže tak maximálně kakždý 100-tý mu něco hodí
    • Víte, já bych mu zase tu pětistovku ani ten daňový ráj nezáviděl.
      Ale současně - nehodím mu zřejmě nic, budu součástí většiny těch 90% lakomců a nelidů, co kolem něj jenom projdou.
      Proč ? Protože:
      a) takovému člověku by měla v prvé řadě pomoci rodina, příbuzní, přátelé, kamarádi,
      b) pokud je občanem ČR, by měl pomoci stát (ať dotyčný chce či nechce !),
      c) pomocnou ruku podat neziskové organizace, církve, soukromé nadace a fondy,
      d) výpomoc poskytnout opravdu zámožní spoluobčané nebo zejména zbohatlíci, kteří si na to "naprivatizovali".
  • mellys
    ...já jsem dal jedný, co seděla na zemi na pěší zoně v Koln, s nataženou rukou, do hrníčku pár korun a myslím, že to obrací v ruce ještě dodnes...
    jo a ještě jsem jí dal kousek pizzy, kterou po mě ale hodila...
    takže se fakt ...nezavděčíš...
  • No jo, pořád je lepší být český škrt a sobec, než ukropský banderovec, co vraždí svoje spoluobčany na Donbase, stařenky, ženy a děti nevyjímaje. Že jo, Alino? Mám krom jiného vystudovanou teologii, dělal jsem moře let v Charitě, makal v hospici dobrovolně atd... a každej mě měl za pitomce a snažil se mě využít. A teď si o sobě přečtu, že jsem škrt a sobec? Víš co, Alino, napíšu ti jedno. Až bude potřebovat pomoct nějakej tvůj kámoš naser, bandera, jim bim nebo další hotentot, radši ho nakopu do rrrdele, protože jsem stejně škrt a sobec. Nazdar. *11* *11*
  • Není každej politik, aby mohl rozdávat z cizího...
  • Vážená paní redaktorko vytáhněte hlavu ze svého ohavného zadku a podívejte se kolem sebe. Nemám dojem, že by jsme byli tak lakomí jak jste se někde dočetla v pochybném článku pochybných novin. Myslím, že každy pomáhá kolik může. Nemám ten dojem, že by jsme byli horší než kterýkoliv jiný Evropan.
  • A kdo pomáhá čechům????????????
    • ... tobě není pomoci :)))
    • Rybano Čechům pomáhá hodně různých organizací dostat se do absolutní delepr.
    • slečno Rybano,bohužel čechům pomáhají pouze sověti (1968) a nyní Rusko které se snaží zbavit Evropu banderovců a amrdólů
    • copak ?? chcete mít také nataženou ruku k penězům které jste si nevydělala ?? jste cigoška ??

      slušný, zdravý čech se snaží vydělat si na své živobytí prací či jinak vlastním přičiněním, to že tu smrdíte 24 hodin denně vám moc příležitostí či financí nepřinese *3*
  • To si o nás zase kdekdo bude otírat svou sprostou hubu protože víckrát zažili co to je být ožebračení,okradení a podvedení.Bohužel adopce na dálku nefungují,sbírky oblečení,brýlí,jízdních kol,potravin i peněz se neosvědčily protože přisátých parazitů je mnohem víc.
  • Občas jsem přispěl různým organizacím na to či ono.
    Od toho dne kdy se tyto organizace staví na stranu imigrantů
    proti vlastní zemi tak nedostanou ani haléř je to pro mne velké ponaučení.
    • ... myslím si, že jsi také autorem blekotu výše, tak pitomé 2 pisatele si nelze představit :)))
      • Ale lze si představit.Třeba ty posrágoro jsi vzorem nukleární blbosti.Ty musíš svojí tupostí zářit jak reaktor.
        • ... nikdy nezvládneš ani psaní s mezerou za tečkou, degene :)))
          • Posragora - lopata pedagogem! To se moc povedlo.Teď už má na net přístup kdejaká lůza.A podstrč tady lopaťákovi ústavní klávesnici, bude do ní bušit seč mu síly stačí.
            • ... chachacha, nikdy nebudeš schopen napsat správně ani řádek, jelito :)))
        • ... máš úroveň prvňáčka na zvláštní škole :)))
  • Výborně, takže v článku jsou vyjmenováni ti nejštědřejší sponzoři. Uprchlíci, to je dobrá zpráva právě pro vás. Takže ruce na bradavky a mazejte pryč! Prý i pečení holuby budou... *14*
  • No pokud tento průzku skutečně někdo dělal, tak to musela být jedna z oněch úchylných sluníčkářských organizací. Jinak v této době je velice dobré, že máme takovou pověst, alespoň do značné míry odradí ty proudy vetřelců, kteří se rozhodli parazitovat na německém sociálním systému. Tak, jen víc takových zpráv!!
    • ... jenom bezkonkurenční primitiv pořád blije o sluníčkářství, jen tak dál, degene :)))
      • antisrágorka = sluníčkář
        • ... piš si, co chceš, blbe, já tvé směšné dětinské výrazy nepoužívám :)))
          • takže nepopíráš, že jsi sluníčkář.
            • ... s*ru na debila :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit