Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zase blábol !
    Vždyť tady např. sponzorujeme (tzv. dobrovolně povinně !) skoro půl milionu (údajně, kdo to ví přesně ?) opálenějších "spoluobčanů", kteří už si na to zvykli jako na zaručený standard, jen drze povykují o údajném porušování jejich lidských práv, podílejí se vysokou mírou na zločinnosti, o jejich úrovni vzdělání raději nehovořit a jediné co dělají, jsou další malí uzenáči, které budeme s velikou pravděpodobností muset od narození až do smrti živit !
    Takže nějaký moudrý průzkum o jakýchsi škrtech a sobcích je asi hodně zkreslený a globálně už úplně "na prd" ...
    • Souhlas, líp bych to nenapsal...
  • Vy novinářský jelita s těmi různými žebříčky se nechte vycpat.
  • No on si autor odpověděl dole sám. Po ramadánu kde je almužna defakto povinnost a ze státem kde v každé rodině je jeden mnich který žije z milodarů se soupeřit dá jen stěží.
    Taky bude něco na tom že jsme nejvíce rovnostářský stát na světě co se bohatství týče a máme třetí nejlepší zdravotnictví na světě zdarma. Nebo skoro zdarma. Když něco náhodou neplatí pojišťovna tak se na to lidi složí za dvě hodiny. Stačí když je to na Nově. O desítkách milionů na živelné pohromy nemluvě.
    Kdyby se mluvilo řečí čísel vypadaly by ty tabulky hooodně jinak.
    No a těch pár nešťastníků kteří si řeknou o almužnu až když je mínus třicet... No těch je mi líto ale s tím sotva někdo něco zmůže.
  • To je relativní - přesně jak píše pudr.kolský.
    Mírná odbočka - teď se nebavím o různých projektech a fondech - jen to co, člověk vidí denně na ulici. Žebrákům vždycky něco přihodím, když vidím bezďáka, jak sbírá vajgly ze země, tak mu někdy dám i půl krabičky. Jsem rád, že si to mohu dovolit a lituji lidí, kteří nemají ani na to, aby žebrající babce hodili do čepice 10kč.......se vždycky směju, jak se Čeští občánkové v metru schválně koukají jinam, když okolo bezďáka procházejí :)

    To je v lidech - oni jsou už naučení, že když na to někdo poukáže, tak začnou brečet, že dělají 16h denně, nemají ani na chleba a musí pro své děti sbírat víčka :) češi jsou škrti.....a jen ať se to klidně veřejně říká, je to pravda. Čest lidem, kteří mají hluboko do kapsy a přesto alespoň trochou přispějí
    • pardon, nečetl jsem článek - pokud se tam mluví o uprchlíkách tak TY NEBRAT A NEPODPOROVAT. Nikdy nás nepřijmou, je to jiná kultura....za dva roky se začnou domáhat, že tu chtějí mešity, za 5 let začnou psát petice, že je obtěžuje výuka v češtině a zmínka o křesťanství
      • ... no a bůček si taky nedáte, protože vepřové islám zakazuje - a pivo nebo slivovici si také nedáte, protože to islám také zakazuje !
        O dalších věcech ani nemluvě. Život s musulmany, kdy oni usilují o získání převahy otevřeně (nebo potichu skrytě, to je jedno), je pro nás a naši kulturní platformu prostě nekompatibilní.
        Takhle je zapotřebí se k problému, hned od jeho počátku, postavit a nedat se podmanit !
  • to nám ti prašiví sluníčkáři chtějí zas něco nabulíkovat,abychom se cítili provinile,já ale pomáhat lidem kteří nás tady budou podřezávat nehodlám,já je tady nechci
  • Světový index štědrosti - kdo tohle vymyslel...

    Řekla bych - další výzkum a statistika na prd...
  • ... většina Čechů by si musela půjčit, aby někoho sponzorovala, což by byla blbost :)))
  • Já jsem také vloni přispěl na postižené děti. A když mi přišla faktura zjistil jsem, že si z toho stát bere 21% na DPH, které jsem si nemohl ani uplatnit *1*. A jsem vyléčený *12*
    • No, Vám alespoň došla ta faktura.
      Ale víte, kam skutečně odtečou penízky z různých "kampaní", které často vybírají na ulici různě označení mladí lidé (možná studenti) ? A kolik se reálně dostane peněz těm skutečně potřebným, po odečtení nemalých "nákladů" těchhle rozličných dobročinných nadací ?
      Já to nevím a nikdy jsem ani neviděl žádné vyúčtování a výsledek skutečného přínosu řady těchto "dobrodinců" .
      Většina takových organizací má celkem drahý "provoz" anebo se přes ně (údajně) perou peníze. A jaké peníze potřebujete vyprat ? No přece ty špinavé ...
  • až budeme mít platy a důchody jako na západě možná taky sem tam někdo přispěje,, *16* *16* *16*
  • Také bych třikrát odpověděl ne.
    Především dobročinností se slušný člověk nechlubí,
    a už vůbec ne dotazovateli nějakého pofiderního průzkumu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit