Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby napadlo republiku, jistě
  • a jeho volba. Jestli mne soused bude ohrožovat BUDU SE BRÁNIT. Ale rozhodně nevpadnu bezdůvodně a nevyprovokovaně do sousedova domu jen proto že nějací Rockefelerové Rotschildové Morganové a jejich zdejší prodejní političtí lokaji usoudí že bych jim měl pomoct ukrást sousedovo nerostně bohatství nebo půdu
  • kdo hodlá vlast bránit v dobyvačných válkách USA třeba v Afganistánu je buď na hlavu nebo dobře zaplacený - ti ostatní jsou zdrávi
  • Viz níže . Proti komu byste byl ochoten bojovat ? Byl byste ochoten v roce 72. ( třeba) bojovat po boku SSSR proti NATO ?
  • Brežněv byl občan SSSR . Konec . Ostatně je VELIKÝ rozdíl mezi Ukrajincem a Rusem narozeným na Ukrajině . V 68. se Rusko a ostatní státy SSSR postavily proti okupaci ČSSR ???
  • Hermane jsi blb ač nerad musím to napsat
  • řekl bych že občan se nebojí nasadit zdraví a život....nevidí však důvod ho nasazovat pro lidi kteří zalezlí v noře poštekávají o statečnosti a vystrkuji druhé před sebe aby jim ochránili jejich maličkosti. Proto tyhle rétory nejdřív nutno nasadit do první linie aby svou udatností a statečností nepříteli tváří v tvář dokázali svoje provolání
  • V tomto státě je vlastenectví trestáno ! Je dovolena max. tak počmáraná vlajka na hokeji.
    Tak běžte do haj .zlu.
  • Pro blba tečku Hmme

    Poslali nám je Ukrajinci Brežněv, Červoněnko a další. Jak douho tu budeš lhát o tom, že řídili SSSR Rusové. a že r. 68 byla práce Rusů a přitom to byla práce Ukrajinců, těch co je zde na příkaz USSá brániš. Až od r. 82. vládli Rusové.
    ¨¨

    Kolik vojáků Varšavské smlouvy bojovalo po boku SSSR v Afgánistánu - NIKDO a kolik po boku dnešních USSá - nesouměřitelné, všichni musí. a už se jich ne málo vrátilo domů v rakvi.

    Nelži .
  • Hmmm, je po válce a můžete čekat ve frontě do plynu. Tak nejak to míníte ? To je jako s tím odzbrojením . Všichni odzbrojí až na toho kdo se na to vykašle a pak všechny ostaní vymlátí . A nepokoušejte se o ty plky o tom jak se " obyčejní" lidé vždy domluví.
  • Aha , vy si vybíráte , dobře . Co když si ale váš soused vybere někoho jiného. Střelíte ho do zad a nebo počkáte až on střelí vás ?
  • Přesně tak já také.
  • Hmmm a před rokem 89. byste stát bránil ??? Proti komu a s kým ? Kolik jste v 68. postřílel rusáků ?
  • kdyby byla válka tak neváhám a první vystřílím naše velení,když to udělá každý tak je po válce
  • představuje statečnost? Jako tupé individuum které bezmyšlenkovitě jako ovce na rozkaz pánů půjde na jatka? Byli to politici kteří zbaběle vydali Československo v roce 38 Hitlerovi. Lidé se statečně chtěli bránit.

    Až sem přijde nějaký agresor, ať muslim, žid, Američan nebo Rus a začne tady vraždit, já první zvednu samopal a půjdu do první linie. Ale nehodlám útočit v cizí zemi na nevinné lidi jen proto že nějaký zdejší politický d...ment zahýká "do útoku".

    JÁ SI VYBÍRÁM ZA KOHO JSEM OCHOTEN OBĚTOVAT ŽIVOT A CEDIT KREV. Rozhodně nehodlám zabíjet cizí nevinné lidi v jejich vlastní zemi na pokyn Bilderbeg group a jejich zdejších politických poskoků.
  • Je to pravda, nějaké vlastenectvé je v tomto Kocourkově naprosto vyloučeno, lidé jsou pasivní a navíc je zde pěkná řádka zrádců kteří by prodali i svou matku za pár dolarů, stát jako takový zanikl vroce 89 a změnil se v EU a Německý Bantustan.
  • Tenhle uživatel Hradu Miloš Becherovič Z. je teda nepochybně tím pravým mentorem ! Měl by se nejdříve zamyslet sám nad sebou a svojí vlastní (ne)dostatečnou statečností ! Kde byla ta jeho osobní statečnost a důslednost při plnění hesla: Padni, komu padni ? Kradlo se a vesele podvádělo jako za vlád ODS, jen v růžovém ... *7*
  • Text Vašeho příspěvkuTy ožralý hrdino, ty jsi typický Čech!!!
  • Tome velmi správně napsané,protože se mě to bytostně dotýká.Otec byl v odboji po celou válku ,po válce s matkou podnikal a v roce 1949 mu to bylo zcizeno lidmi,kteří z konfidentů gestapa najednou přesvědčení komunisté a tátu likvidovali,aby se zmocnili našeho majetku.Toto se stalo v české kanadě a aby toho nebylo dost tak byl zavřen na Borech a později na Pankráci s těmi proti,kterým bojoval.Že já nemohl studovat to bylo automaticky a dnes se směju jaké tady máme demokraty.Za tento stát a jeho garnituru bych nikdy nešel bojovat.Když vidím různé PTP tak se mi chce zvracet jaká sebranka se toho tady zmocnila.Dodnes majetek nevrácen,ale dál zašantročen ve spolupráci s Judr,která to měla řešit a vrcholem byl vyhazov z práce při hromadném propouštění po 43 letech práce.Takže ať si p.Zeman plká co chce a trvale zkrácen důchod tak budu a moje rodina zbabělec a přijmu podmínky vítěze.
  • Tenhle stát pro mě taky nikdy nic neudělal, nevidím důvod proč bych já měl něco dělat pro něj.

    By mě zajímalo co udělal Zeman ohromě úžasného a nebezpečného pro vlast. Když se na něj podívám tak je mi hned jasný kdo si plně užívá pohodlný život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit