Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský rovnou tvrdí, že "svět, jak ho známe, skončil"."
    .
    Tak to pevně doufám i já a nejsem sám. Snad už konečně skončí naivní a nesmyslné sluníčkovsko-dobrosersko-kavárenské období a zase bude mít navrch logika a realita.
    Ale nebojte se pane Žantovský, na váš plat v Knihovně Václava Havla jistě pníze pořád budou. Vždyť tam jistě dřete jako kůň.
    • Myslíš, že období žďárecké putyky je lepší?
  • Prezidentův mluvčí Ovčáček by prokázal národu velikou službu: kdyby raději mlčel a už nic nekomentoval.
    • Zájem o kabaret Ovčáček čtveráček je obrovský – přes noc se vyprodal i Velký sál. Divadlo přidává další reprízu!

      https://www.divadlozlin.cz/cs/novinky/zajem-o-kabaret-ovcacek-ctveracek-je-obrovsky-divadelnici-pridavaji-mista.html
      • okresní šumaři vyblili slátaninu. Jejda to je u vidláků veselo. Jinak tam absolutně poloprázdno, herci vždy v převaze nad diváky, ale nyní se hlupákům zadařilo.
        • a národ chrochtajících po senzacích tleská.
  • Havloidní místní idioot Simon jak kvičí, to mám radost.. *1* *1* *1*
  • Miloš Zeman zřejmě vyprodukoval další veřejný omyl či lež, kterou bude muset jeho mluvčí vysvětlit. Při veřejné gratulaci Donaldu Trumpovi vyčetl okrajemk americkému velvyslanci Schapirovi, že nebyl na oslavě 28. října na Hradě. Velvyslanectví prezidenta opravilo: Schapiro se oslavy osobně účastnil.

    Americký velvyslanec Andrew Schapiro se podle tiskového oddělení ambasády zúčastnil letošní oslavy 28. října na Pražském hradě ve Vladislavském sále. Sdělilo to tiskové oddělení amerického velvyslanectví. Podle prezidenta Miloše Zemana tam nebyl.

    Takže další mezinárodní ostuda...
    Vážně by už neměl Milošek chlastat...
    • Podle tohoto to vypadá, že tam byl. Za předpokladu, že je to opravdu fotka z akce, o které se diskutuje
      http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/neviditelny-velvyslanec-schapiro-sedel-28-rijna-na-hrade-vedle-me-potvrdil-nemecky-diplomat--1668191
      • Jasne, ze tam byl...
        Zeman je nejen notoricky alkoholik, ale i lhar...
        Je s podivem, ze mu nekdo fandi a dokonce by ho znovu volil!
    • A nejsou z té akce nějaké fotky nebo videa? Pak by se to jednoduše dokázalo
  • Zdejší kvikot - quiqot se mi líbí hlavně proto,že v USA se opakuje situace jako po volbě Zemana.Pošlete kamarádům do USA červené karty,nejlíp se schapérem na jedno poštovné a balné.
  • Proč všem podsouváte, že očekávali vitězství Clintonové ?
    • no protože všechna media a průzkumy selhali když to hlásaly.
  • času a ztrátou paměti se to vrací…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16281-divadlo-organizovane-odpurci-prezidenta-zemana-v-praze-mi-pripomnelo-fanatismus-lidu-z-doby-50-let-slogany-takzvanych-havlistu-pripominaji-komunisticke-slogany.aspx
  • Zbabělý Zeman si počkal na výsledek voleb a zaútočil na Shapira. Nic jiného od křiváka se čekat nedá. Horáček na Hrad!!
    • Dvě bukvice Simon a Shapiro a vytřel si prdell Horáček..hi..hi..jak kvičí buzeranti *2* *2* *2*
    • Shapiro je tu jen škodná. Brzo ho Trump vyhodí.
      • A zeman je lhář.
        • každý politik je lhář
  • Vsadil jsem si na pana Horáčka litr, proti tomu sedmilháři Ovarovi! Těším se na výhru!!
    • Vsaď si taky na Zemana, ať se ti to aspoň vrátí. *3*
    • já ne protože bych si Horáčka přestal vážit
  • S Horáčkem si vytřem prdell.
    • A s Pažoutem taky, já budu volit Jonatána

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit