Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clintonová si prohru zasloužila.

    Patří ke generaci politiků, kteří zavedli svět do současných sr@ček.
  • Panu Trumpovi blahopřeju, ale paní Clinton(ovou) lituju. Co teď bude se všemi těmi ubohými ženami, které se už cítily hospodyňkami v Bílém domě dělat? To přece nejde, jen tak rozpustit takový think-tank a do dalších voleb je proklatě daleko *3*
  • Továrny v rukou zahraničního kapitálu, ve vládě loutky, dluhů jak smetí, alespoň, že nás humor neopouští.
  • Nebudu nic škodolibě komentovat, ale odpůrci Trampa a u nás příznivci Hilary si nic lepšího nezasloužili.Jinak jsem zvědav na vládnutí tohoto člověka i když vím, že on není ten hlasvní, aby rozhodoval.Předzvěstí voleb u nás je, že změnu chtěl venkov a dělníci. Tady jsem slovo dělník ještě neslyšel ani písemně.Takže nepracující !inteligence" mějte se také na pozoru. Moc žvaníte a výsledky práce nejasou vidět. Nejvýš tak negativní.Pracující si asi už nenechjí dále rozkrádat tuto republiku. Už bylo rozkradeno dost.
  • Vítězství Clintonové by bylo katastrofou. S Trumpem přichází naděje.
  • Skoro všechna média do nás bušila Clintonovou,že jsem šel raději spát.Ráno moudřejší večera.A ono ráno bylo opravdu moudřejší.Ale nemysleme si my,kteří jsme americkou volbu přivítali,že bude klid.Nebude,jenom známí rejpalové proti prez.Zemanovi se v tom budou rejpat se stejnou zarputilostí,jak to dělají proti naší hlavě státu.Inu,"demokraté"na baterky dostali přes d...u.
  • Nám tu vládnou slovačiska (Babíš, Krnda) a my se staráme o jůesej. Ale ten křečovitý úsměv paní co neuměla pořádně vykouřit svého manžela mi vážně chybět nebude.
  • usínala s pocitem, že vyhraje Trump...
    • No s pocitem možná, ale hlavně s nadějí.
    • No, já usínala s jiným pocitem...
      Nějaký kačer je mi zcela fuk...
      • Že nejsi připosraná?
        • Ne - že tě kopu do palice *1*
          • A čím, když jezdíš na kriplkáře, pahýlem. To je dobře, že si mrzák Simone.
    • No já si tak jistý nebyl... já věděl že ho bude volit více lidí... ale jestli vyhraje jsem si netroufal tipnout (přeci jenom volby jsou řízeny elektronicky a hlasy alokovány anonymně, a tam je možné vše)
  • ...není to poprvé,není to naposled...s údivem sleduji ty plejády odborníků,kteří v médiích zasvěceně komentují vývoje čehokoliv,vidím v nich tupé parazity systému,který jim dopřává sluchu v naději,že voliče přesvědčí.Připomínají mi - za bolševika - experta Jambora,ten věděl i kolik chlupů vypadalo Reganovi z ochlupení....jsou to paraziti.
  • jak místní kejklíř a vyhlášený šumař Horáček vsadil na Clintnovou rovných 100 000,- A ono to nevyšlo! Tak to se šejdířovi moc povedlo. Při vítězství by to byl pro lajdáka pěkný balíček. Balíček kterého by ale pro šejdíře byla škoda.
    • Horáčka, který zbohatl na hazardu, za prezidenta nechci. Jako textař fajn, ale jako prezident e-e. *12*
      • To víš, někdo zbohatne na hazardu, jiný zbohatne na kšeftování s Lukoilem e-e. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit