Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JO? Tam stateční Kefalínové a Jasánci vyrazí plnit na 110%?Aby předehnali kapitalistické soudruhy na rotě? Moc to nevypadá, že to mají politicky v hlavě srovnané.Už jim někdo řekl, že rusák nepovažuje cizí žoldáky za legitimní nepřátele? A že je vysloveně nebude brát do zajetí?Což v překladu znamená ..... Naši soudruzi snad nemají vlatní příbuzné, rodiče ,kteří by jim nalili čistého vína?

  • gaheris

    No jo, ale co když omylem vstoupím do rudé armády, co potom? No a ještě vláda sdělila že už se nesmí zveřejnit žádné dezinformace, znamená to snad, že už budou zticha!

  • ivislo

    Až se budou vracet v bednách, tak lid pochopí co udělali.

    • gaheris

      No jen aby ta Ukrajina měla dostatek beden a neposílala je v pytlích od brambor!

      • Vy jste všichni vipatlanci laskavě si spomente na Hitlera jak to bylo.

        Taky napadl jen Polsko a jak to dopadlo potom se roztáhl po celé

        Evropě a to se muže stát aj s tím vypatlaným Putinem

  • gaheris

    Nicméně mám za to, že přeci jen mozková encefalidita bude u hlavy státu skutečností. Co se týký toho zbytku vlády a některých poslanců kteří si mnou ruce jak se nbudou mít lépe a lépe vzhledem k nulové kontrole a volnosti využívat situace že peníze jsou až na prvním místě je darmo mlčet!

    • Encefalitida = zánět mozku...

      Takže - napsat mozková encefalitida je poněkud  " divné"...

      • gaheris

        To jsou následky jaterní cirhozy.

        • To je - jaterní encefalopatie...😉

  • To bude v diskusích smutno .Všichni bojovníci hubou za Ukrajinu už měli vyrazit 🤣🤣🤣

    • A ty tu budeš pořád využívat západní vymoženosti brát důchod na dluh a čekat až se to obrátí , aby jsi mohl prodat  vlastní mámu za 5 Kč Jako tvoji soukmenovci r .1968 . Tobě patří sčot , ten odpovídá tvému "IQ" ..

      • Tak až ty budeš  vůbec nějaké IQ mít a  začneš ho používat ,zjistíš že je ti přednější rodná zem.No a pak by bylo fajn se doučit dějiny.Rok 1968 ČSSR (neexistuje) napadlo SSSR (neexistuje) plus další čtyři země VS.No a to sssr  vedl Ukrajinec Brežněv a poslal sem ukrajinský front ,skládající se světě div se z rusů,Ukrajinců, Kazachů atd.

      • Všichni Ti bolševici co tu obhajují tu udatnou sovětskou armádu jsou z 99 % při-zdi-sr..i  !!!!!

        • poslouchej ty bruselská podrž aško, nikdo Rusy neobhajuje, ale jestli jsi tak nadržený a schopný tak si sbal polní a masti bojovat za UK...já to rozhodně neudělám a taky nehodlám tu pomoc finančně podporovat, radši přispěji na naše nemocné děti

        • Jo a maličkost kdo byl velitel posádky v Mimoni?Starej Kličko.

        • Asi ty jsi teda co?Hrdina z  internetu nebo už rukuješ?

    • A že jste soudruzi nevyrazili na podporu tzv. Luhanské a Doněcké republiky . A že ti nevadí, když tam zločinec Putin posílá muslimské fanatiky z Čečenska a hordy od Vagnera!

      • takže schvaluješ vraždění a genocídu Rusů v této oblasti? máš pěkně vypláchnutý mozek 

      • Tak Vágner vs Jednotky Azov no nemají si co vyčítat oboje náckové

      • Nevím kdo je soudruh asi tvůj fotr.Ale abych ti odpověděl mě je ta válka ukradená.Já se, popřípadě budu bít  jen za ČR.

        • souhlasim, jen za ČR, UK je mi víte kde a všichni ti Rambové at si na cestu vemou šéfy té podvodné pětikolky...

  • zeMAN už vyjel na jeho obrněném vozíku s motorem Prasáček?

    • gaheris

      A co teprve až Pavlík vyjede s válečnou multikárou, to bude mazec!

      • ivislo

        Ještě teď se klepou strachy že by tam s tou multikárou dojel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit