Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, dloooouhý článek věnovaný nacistické šlechtě. Fuj tajbl!!! *11* *12* *11* *12*
  • Tiscaliči, nepracoval jsi za komunistů v cenzorním oddělení? Manýry máš stejný.

    Vložený text: Vláda se může stydět. Dává miliony nelegálním migrantům zatímco
    my děláme sbírky na chudé české děti co nemají na nemocnici.
    Reakce? Stopka na 3 dny. Text prý porušil pravidla Tiscali.
    Spíše ty jsi porušil právo na svobodu slova.

    Jednoho za slovo blb potrestáš. Druhého i s blbem necháš v klidu. To si házíš korunou?

    Z Tiscali se stala žumpa. Nevede se tu debata. Jen výkřiky a nadávky. To ti nevadí? Návštěvnost je tu téměř nulová. Když odečteme zdejšího multinicka a jeho klikání.
  • Tirador, podle tebe jednou natočí film ještě větší blbec než se čekalo.

    S hlasováním na Tiscali se podvádí. Já na to upozornil snad tisíckrát.
    Simona, na kterou tu stále prskáš tak stokrát. A nebyla jediná kdo si toho všiml.
    Pokud sotva dopíšeš příspěvek a hned naskočí mínus nebo plus šest je to jasný podvod.
    To si ale stěžuj u zdejšího multinicka který je naklikává.

    Simona i s tapetkama odešla. Vy zůstáváte. Takže ten multinick je jeden z vás.
    Kdyby Tiscalič zveřejnil IP údaje tak máme jasno. Bohužel Tiscalič taktp trolla kryje.
    • nezkoušej to, my jsem si dobře všimli, že Simča, i když "diskutovala" pod mailem, a dostala zaracha, pod stejným mailem debatovala, až se jí od úst prášilo, také ona dávala smajly v době, dky to nešlo...a její sprostota myla velmi málokrát oceněna. takže celkem se dá odhadnout, kdo tady diskutuje za správce webu.
      • Přesně tak. Jen ty stále mluvíš za "Simču". A měníš si nicky ostošest.
        • Já Simču vůbec nezmínil. Pokud vím tak odešla. Ty tu s ní stále otravuješ.

          Já mám jen legraci z pusina. Nejdou mu vkládat smajly tak z toho udělá spiknutí. *15*
          • Tak který ty jsi? Játrovka, nebo kolemjdoucí, či zase někdo jiný? Já si vystačím se svým zaregistrovaným nickem, protože tu nehraji takové habaďůry s nicky jako ty. A když mne stopli, tak jsem tady nebyl. Takže ty mi můžeš akorát něco. *12*
            • Semjon Gayínek jsi ty sám BTW.
              Ty tu zasvěceně žvaníš o Gay barech v Plzni a máš trvale problém se Simonou.

              Tapetářka odešla. Ty tu smrdíš dál. A každý si to může na příspěvcích spočítat.
              To neokecáš multinicku zBTW *15* *15*
            • A ty si tu hraješ na co?

              Dokud Tiscal nezveřejní kdo je kdo tak nevíš. Pouze hádáš. Takže nekecej kdo mění nick.
              Každý tu píše anonymně. I pokud si někdo dá jméno. Klidně může být falešné.
            • Je to imrvere, furt, pořád, stále jeden a ten samej blbec Semjon Gayínek, kterej se nedávno stal hvězdou reklamního byznysu a už prej na Tiscali nevkročí, ale je tu 26 hodin denně!!!
      • Pusáku! Všem ostatním jiným smajly normálně fungují.
        *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
        Buď máš nefunkční pc. Nebo je prostě neumíš vložit.

        Sprostě tu mluví více lidí. Někomu projde i označení pro zadní část těla. Někomu ne.
        Cenzor prostě nemá stejný měřidlo.
  • Jak češi? Já o ničem nerozhodoval a ani nikdo z mé rodiny a předků, je to jako s holocaustem, i ten kde kdo čechům vyčítá a připomíná. Nikdo však nechce přiznat, že tyto skutečnosti provedl žid židu, což by vysvětlila zřejmě jen DNA pachatelů a obětí, o tuto pravdu však nikdo z odpovědných nestojí. Musely by se měnit dějiny.
  • Nu, u britské králvony se jedná také o majetek, který je dobře uklizen, nejen o ten o kterém se ví. U královny platí, že je skutečně n e j b o h a t š í na světě a Forbes o tom nemá šajn. Existují i jiné prameny dle kterých nelze dohledat co má ve vlastnictví, taktéž jako u jiných rodin, kde pár desítek miliard nehraje žádnou roli! Forbes je jen na zakrytí pravdy.
  • Jsem tady správně ve středověku? Ne? Tak to se mi ulevilo. Uznávám pouze ty, kteří si na ten majetek vydělali vlastní prací. Naopak, pohrdám těmi, kteří se chlubí tím, že jejich prapředek zbohatl na úkor jiných.
    • to je chvályhodné, s tímto názorem se taky ztotožňuji. Ale momentálně řešíme morální oprávněnost takzvaných "Benešových" dekretů.
      • s Benešovými dekrety veliké nadšené BRAVO, i když se je snaží prolomit a někde už i prolomily, jsou naprosto a zcela v pořádku. díky, pane prezidente
      • A v čem? Co se jejich "zrušením" má docílit?
        • no hlavně jde o to, že si musíme ujasnit na jakých principech chceme do budoucna budovat svou společnost, nebo zaniknout.....
          • chceme ji budovat tak, že zloději, arizátoři a kolaboranti s Hitlerem nedostanou svůj majetk zpět. tak to má být a tak to je.
          • Počkej, neuhýbej a buď konkrétní, když si to nakousnul.
            • co ti není jasné? Benešovy dekrety bych bral jako diskutabilní a každou situaci by bylo nutno posuzovat individuálně. Chápu, byla taková doba, bylo třeba trestat zrádce, ale ti které pokrytec Beneš s nimi hodil do jednoho pytle (přičemž sám zradil zemi a utekl) by bylo správné očistit. Nemůžeš stavět budoucnost a nevyrovnat se s křivdami minulosti.
    • Simone, jdi do "píp". Až zase budeš brečet, jak tvé rodině bolševici ukradli vilu, tak si vzpomeň, jak si mne tady dal mínus. A přitom jde o to stejné. Ta šlechta získala majetek nepoctivě, jako ti bolševici vaši vilu.
  • a že se taky celá rodina na ten majetek nadřela, ne jako jejich pacholci, děvečky, služebníci a dělníci v jejich firmách, zedníci a spol. ti pěkně ráno dlouhá snídaně, pak lehký pracovní rytmus, sváča, a pak pěkná výplata, na to vše musel tenhle pán a jeho rodina vydělat těžkou tvrdou prací, hony, bály,...a láskou k panu Hitlerovi...takže je jen spravdelivé, že on je bohatý a jiní ne.- nebo že by to bylo jinak?
  • Zámky, statky a umělecká díla jim byly zabaveny na základě prezidentského dekretu z června 1945, kterým se konfiskoval majetek "zrádců a nepřátel českého a slovenského národa podporujících německé okupanty".
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    docela mne fascinuje jak politici kteří v roce 1938 zprasili co se dalo a v podstatě předhodili zemi Hitlerovi, měli tu drzost vydávat zákony "o zrádcích a kolaborantech". Například takový Beneš, schválil vydání pohraničních bunkrů pak práskl do bot a z podrazácké Anglie udílel moudra o odboji proti "zrádcům" Moravcovi, Baťovi a Háchovi kteří se jen snažili v důsledku jeho vlastní politiky přizpůsobit a a zachránit to málo co se dalo. Já bych Beneše po válce prezidentem neuznal a hnal ho svinským krokem.....
    • možná by se dalo zjistit, že Beneš udělal o co považoval v dané situaci za bezpečnější... nechtěl, aby proti Hitlerovi stálo Československo samo a navíc s nálepkou toho, kdo vyvolal válku, tedy s nálepkou celosvětového nepřítele. A víme všichni co umějí média - i když dnes už méně než kdysi. a Nezapomeňte, že v tu dobu, v době Mnichova nikdo neveřil, že je Německo schopno takového sadistického barbarství, které předvedlo.
      takže Baťa byl kolaborant bezpochyby, , Hácha rovněž o Moravcovi nemluvě. Všichni šli ve své lásce k nacismu dál, než bylo nutné.-
      • možná by bylo zajímavé zjistit kolik obětí nás stál protektorát a kolik by nás stála obrana země. Každopádně je lepší zemřít jako statečný voják s puškou v ruce při obraně země než bezbranný občan protektorátu nahnaný gestapem jako ovce do jatek Osvětimi. Poláci se bránili a přežili. Naše šance navzdory početní převaze Němců byly nesrovnatelně vyšší. A Moravec se stal "zrádcem" až potom kdy ho Beneš se svým politickým chytračením zlomil. Do té doby chtěl bojovat. Hácha, pokud je mi známo, taky o post prezidenta nestál, nýbrž doslova ho k tomu ukecali po zradě a útěku Beneše. A Baťu bych v tom vůbec nezmiňoval. To je zcela mimo diskusi. Takže bych byl v odsuzování těchto lidí opatrný..... Na názor světa bychom se mohli zvysoka vykašlat...nebyli bychom v této situaci PROTI VŠEM....poprvé....
        • je vidět, že se o věc nikdy nezajímal.. kdybychom bojovali - a lidi si to přáli, můj děda byl mobilizován k Břeclavi a vyprávěl vojáci byli nadšeni bojovat za republiku, jen Sudeťáci řádili i tam, ale když se pohraničí vydalo, měli z Hitlera taky strach.
          Britové a Francouzi vyhrožovali, že Československo označí za strůjce války, my bychom byli za agresora a možná by se sem vrhli, aby pro Hitlera pohraničí dobyli. Tak nech té proněmecké propagandy, nikdo ti na to neskočí, Baťu je třeba zmiňovat, protože ten nejen že kolaboroval jako Moravec a Hácha, ale kolaboroval s nadšením a přinášel inovace. Ostatně do diskuze jsi ho vnesl ty. Kromě tohl, že b lo správné odebrat majetek kolaborantům a Němcům, bylo správné také dokončit pozemkovou reformu, která dnes byla, v rozporu s dobrými mravy i zdravým rozumem , pošlapána restitucemi s výmluvou, že k naplnění této reformy došlo až po únoru,,, zkrátka demagogie.
  • "O tom si královna Alžběta a Windsorové mohou nechat jen zdát."
    To máte pravdu Pavle, dokonce deset Čechů je bohatších než britská královna!
    To musí být hrozný pocit. Určitě kvůli tomu chudinka ani nespí.
    *3*
    • a nejlepší je, že jak královna, tak kníže, tak i naši a světoví miliardáři zbohatli poctivě a tvrdou prací...copak asi dělali naši předci, že se jim to nepovedlo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit