Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To psal nějaký duševní invalida, pivo stojí v restauraci 25 Kč, to znamená za 60 minut 10 piv, plat by musel být 250 Kč na hodinu za 8 hodin to je 2000 Kč za 8 hodin, a za měsíc asi 50000 Kč, chtěl bych vidět kdo to má.
  • Prodavačky mají pokud to není v Praze 10-12 tisíc čistého, někdy i méně, a to jsou celý den na nohou.
    • Ale jednotlivé zahraniční obchodní řetězce vydělávají u nás ročně miliardy.
  • Ahoj, já pracovala jako prodavačka v Kiku a když jsem měly s holkama 12tis. tak jsme skákaly radostí..Práce je to fyzicky náročná, ač se to nemusí zdát..samé přesčasy, volna velmi málo, často jsme jezdily do okolních měst na výpomoc, inventury, atd.
    Kamarádka pracovala v Penny a plat měla většinou kolem 9tis
  • Oni mají na mysli, za kolik si to pivo koupí Kalousek.
  • Tak to se máme evidentně lépe než v Indii, velmi potěšující zpráva, nevím co tim autor chtěl říct, asi nejspíš, že se blíží doba, kdy se budeme mít hůř než v Indii?
    • V indii si dám dobrý oběd v restauraci za 20 Kč.
  • Spousta lidí nemá ani 20000.
  • Já mám 67korun na hodinu HRUBÉHO!Na pivo nechodím,protože musím dělat na nájem a na chléb,teda nato co se tak už jen jmenuje a zdálky tak vypadá. *11*
    • A na počítač a internet Ti zjevně také zbývá. Musíš se naučit práci, která je víc placená, protože ji někdo víc potřebuje.
      • Já jsem pekař,moje práce není potřeba?A co budete vy strašně potřební žrát?Když je podobně placena většina lidí co pracují v potravinářském průmyslu,prodavačky a podobně.
        A na počítač a internet mám,protože nechodím na pivo. *12*
      • U nás není nikdo ochoten dobře zaplatit za práci lidem z oborů,kterých je kriticky nedostatek jako je např. operátor CNC strojů.Dobře se platí akorát ve státní byrokracii,nebo i soukromé byrokratické sféře ve větších firmách lidem i kolikrát zbytečným,bez kterých se klidně může stát nebo firma obejít,za úkony jimi vymyšlenými rozšiřující dále přebujelou byrokracii a navyšují náklady.
  • Půl litru za dvacet jedna až dvacet pet korun, šest minut, tj desetkrát do hodiny, to máme suma sumárum DVĚSTĚDESET až DVĚSTĚPADESÁT korun čistého na hodinu......TO CHCI TAKY!!!!!!!! *8*
  • kutal
    Pokud chceme tedy dohnat Anglii, je potřeba ještě 2,5 x zdražit. To pane Kradlousku půjde, že?
  • ty *12* u hradu to maj zadara! ti nepracuji, ti jsou zvoleni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit