Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil bych změnit jméno z Tuzemáku na bramborový rum = BRAMBORUM.
    • To je vynikající nápad, ale ještě lepší by možná bylo EUROBRAMBORUM. To by ty magory v Bruselu možná chytlo za srdce.
      • Asi ne,jim jde pouze a jedině o kšeft+prachy a zajímá je pouze kolik z nás vydojí.
  • Vše je jen o kšeftu, penězích a moci. S EU jsme se po RVHP dostali jen z bláta do louže.....
    • Kam se hrabala EU na RVHP.Tam máslo stálo 8-10 Kčs,nafta 0,90hal .z toho zlého SSSR a benzin 2,10/L Kčs.To byla bída,že?
  • Kéžby takhle kontrolovali i bonbony, limonády i tu slavnou cocacolu, slazenou aspartanem.
  • Byrokraté z Bruselu jsou zadarmo drazí na dvě věci,na finální produkt rekta a na nic.
  • Chtějí to prý zrušit z důvodu tzv. political correctness, aby se, nedej Bože, nedotkli pana presidenta. Zkrátka podpora kultu osobnosti.
    Viz. Tu-Zemák
    Asi něco podobného se dělo po dosazení Husáka do funkce presidenta. V "ústavech" a v kasinech bylo zakázáno zpívat píseň, kterou zpíval pan Miloš Kopecký:
    Whisky to je moje! Gusto!
  • Pokud Brusel zakáže nám vyrábět a prodávat Tuzemák,tak prý Kalousek přestoupí opět do jiné protibruselské partaje.Poněvadž on patří mezi jeho největší spotřebitele.Prý jenom během
    zasedání ve Sněmovně, zkonzumuje i několik flašek.Přesto ani ta jeho nynější TOPka nemá
    šanci na záchranu ve Sněmovně.
  • https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o
  • Zakážeme EU, je to rakovina Evropy
  • Jen by mě zajímalo, jestli ti co tady stále nadávají na Brusel, jestli to dělají v důsledku svého nízkého intelektu nebo za stakan vodky na ruské ambasádě.
    • Cenzore ze životních zkušeností.U voleb ti to vysvětlím.
    • jsem magor
    • tobě z toho Ruska už fakt hrabe. Ty bys ho obvinil i z vyhynutí mamutů. Lidé kteří tak fanaticky něco nenávidí, zpravidla si léčí své komplexy z minulosti. Jestli ty jsi nebyl náhodou dříve estébák nebo kovaný bolševik a oni tě za něco vykopli, tak se mstíš.....?
    • Tak pokud tohle nevíš, tak máš mnohem nižší intelekt než oni a můžeš se nalejvat Whisky jak bude libo *3*
      • Nemám a nikdy jsem neměl kontakty s KGB ani s StB a tak to nevím. Možné je obojí a nejčastěji asi jedno podmiňuje druhé. *3*
        • měl Sajmone, stejně jako tvůj guru Chrchla!
  • je potřeba vlézt Bruselu az do střev a tuzemský rum okamžitě zakázat. Potom ještě vepřové maso, pyškoty ,pribináky a Šrotovku přejmenovat na Brusel Car...volbou TOP09,ODS,ANO,CSSD,KDU i komančů tomu všichni krásně napomůžete *1* ,tak do toho vy vykleštěné ovce z Řáholce a pak ještě arabákovi pořádně vylízat arašidový věneček, jak vám káže Brusel s kuřbuřtem Teličkou a neforemnou ,starou štětkou Jourovou v čele vy bando ubožáků bez hrdosti..
    • No konečně pořádný příspěvek. Kdyby jste kandidoval do parlamentu, tak Vás volím. Smrt Bruselu!
    • já bych pro jistotu zakázal i piškoty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit