Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zakázat EU a bude klídek
  • To je zase důvod, aby Putlerovi agenti, nostalgici snící o starých rudých časech kdy jsme byli kolonií CCCP a oni se měli dobře ze zotročení jiných a k tomu tupá ožralá lůza ze IV. cenové, aby ti všichni zase mohli vykřikovat proti EU, budoucích USE. Když vám to vadí nechlastejte tuzemák a chlastejte Hruškovici, jako ten ožrala z hradu. Ten prý nemůže pít Becherovku, protože má cukrovku.
  • Zkusil bych změnit jméno z Tuzemáku na bramborový rum = BRAMBORUM.
  • Vše je jen o kšeftu, penězích a moci. S EU jsme se po RVHP dostali jen z bláta do louže.....
  • Když jsi to vypozoroval na sobě tak ti tleskám. *12*
  • Co se týče alkoholu češi potřebujou nad sebou kontrolu jinak jsou schopný se kvůli tomu chalstu i otrávit, neni to tak davno co plno lidi kvuli chlastu zemrelo nebo aspon osleplo hlavne ze to bylo levny *11* *16*
  • Kéžby takhle kontrolovali i bonbony, limonády i tu slavnou cocacolu, slazenou aspartanem.
  • jsem magor
  • Byrokraté z Bruselu jsou zadarmo drazí na dvě věci,na finální produkt rekta a na nic.
  • Chtějí to prý zrušit z důvodu tzv. political correctness, aby se, nedej Bože, nedotkli pana presidenta. Zkrátka podpora kultu osobnosti.
    Viz. Tu-Zemák
    Asi něco podobného se dělo po dosazení Husáka do funkce presidenta. V "ústavech" a v kasinech bylo zakázáno zpívat píseň, kterou zpíval pan Miloš Kopecký:
    Whisky to je moje! Gusto!
  • Pokud Brusel zakáže nám vyrábět a prodávat Tuzemák,tak prý Kalousek přestoupí opět do jiné protibruselské partaje.Poněvadž on patří mezi jeho největší spotřebitele.Prý jenom během
    zasedání ve Sněmovně, zkonzumuje i několik flašek.Přesto ani ta jeho nynější TOPka nemá
    šanci na záchranu ve Sněmovně.
  • https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o
  • tobě z toho Ruska už fakt hrabe. Ty bys ho obvinil i z vyhynutí mamutů. Lidé kteří tak fanaticky něco nenávidí, zpravidla si léčí své komplexy z minulosti. Jestli ty jsi nebyl náhodou dříve estébák nebo kovaný bolševik a oni tě za něco vykopli, tak se mstíš.....?
  • Zakážeme EU, je to rakovina Evropy
  • Proč se zastavovat u tuzemáku? ...
    Zakážeme jablka, celer, jahody, broskve, špenát, nektarinky, hrozny, sladkou papriku, brambory, uzeniny, všechno červené maso, umělá sladidla, cukr, mouku, ztužené tuky... to jen namátkou pár potravin, u kterých byla studiemi prokázána souvislost s jejich konzumací a rakovinou nebo rovnou obsahují rakovinotvorné látky....
    Holt experti "z bruselu" mají práce na dluhé desítky let dopředu :)
  • já bych pro jistotu zakázal i piškoty
  • měl Sajmone, stejně jako tvůj guru Chrchla!
  • Nemám a nikdy jsem neměl kontakty s KGB ani s StB a tak to nevím. Možné je obojí a nejčastěji asi jedno podmiňuje druhé. *3*
  • Ty jsi toho vzácným příkladem!
  • Tak pokud tohle nevíš, tak máš mnohem nižší intelekt než oni a můžeš se nalejvat Whisky jak bude libo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit