Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whisky obsahuje 4 % metylalkoholu a tu Brusel nezakazuje *16* *16*
    • Tak tuZEMÁK lidem škodí. *7*
      • Máte jistě pravdu, pouze to není žádná novinky ale léty ověřená skutečnost. Bohužel.
        Ale už to má ta hradní špína "za pár" .
        • No jo, když se kombinuje chlast s komunismem, tabákem a spoluprací s StB, to potom takový člověk zdegeneruje.
          • Když jsi to vypozoroval na sobě tak ti tleskám. *12*
          • Ty jsi toho vzácným příkladem!
    • třeba výrobce dotuje Bruselské byrokraty *1* *1*
  • Vše je jen o kšeftu, penězích a moci. S EU jsme se po RVHP dostali jen z bláta do louže.....
    • Kam se hrabala EU na RVHP.Tam máslo stálo 8-10 Kčs,nafta 0,90hal .z toho zlého SSSR a benzin 2,10/L Kčs.To byla bída,že?
  • Pro odlehčení z jiného soudku:
    Proč pes vrtí ocasem?
    Protože pes je chytřejší než ocas.
    Kdyby byl ocas chytřejší než pes, vrtěl by ocas psem.

    *1* *2* *15*
  • PRIMA jede
  • *14*
  • Pane Jégle nechte Vysočinu vysočinou tam mají kvalitní brambory a vy si je jezte klidně z EU nebo USA.Jejich kvalita je známá .Já měl letos loňské brambory až do září jako nové a z Lídlu dva dny čtete dobře dva dny.O vajíčkách a masu se vůbec nebudu .bavit.Ještě,že ty pracovití lidé z vysočiny pochopili,že EU je jedno velké svinstvo jako nyní Katalánci.
  • Chtějí to prý zrušit z důvodu tzv. political correctness, aby se, nedej Bože, nedotkli pana presidenta. Zkrátka podpora kultu osobnosti.
    Viz. Tu-Zemák
    Asi něco podobného se dělo po dosazení Husáka do funkce presidenta. V "ústavech" a v kasinech bylo zakázáno zpívat píseň, kterou zpíval pan Miloš Kopecký:
    Whisky to je moje! Gusto!
  • jdu náhodou kolem, nedostal jsem BAN, stoličnaja byla perfíííído

    vivat Zeman






    YEAH !!!!
  • Jen by mě zajímalo, jestli ti co tady stále nadávají na Brusel, jestli to dělají v důsledku svého nízkého intelektu nebo za stakan vodky na ruské ambasádě.
    • Cenzore ze životních zkušeností.U voleb ti to vysvětlím.
    • jsem magor
    • tobě z toho Ruska už fakt hrabe. Ty bys ho obvinil i z vyhynutí mamutů. Lidé kteří tak fanaticky něco nenávidí, zpravidla si léčí své komplexy z minulosti. Jestli ty jsi nebyl náhodou dříve estébák nebo kovaný bolševik a oni tě za něco vykopli, tak se mstíš.....?
    • Tak pokud tohle nevíš, tak máš mnohem nižší intelekt než oni a můžeš se nalejvat Whisky jak bude libo *3*
      • Nemám a nikdy jsem neměl kontakty s KGB ani s StB a tak to nevím. Možné je obojí a nejčastěji asi jedno podmiňuje druhé. *3*
        • měl Sajmone, stejně jako tvůj guru Chrchla!
  • Stejně bychom se mohli naučit pít kvalitní rum :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit