Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ho chci ze senátu naopak vystrčit na mráz.

  • Jestli ten štětináč vyhraje tak nás zase bude 6 let otravovat. Pak nás zachrání jen zrušení senátu.

  • Proti Vystrčilovy bojují všichni slušní Češi.

    Jak bylo psáno ať táhne na 

    Tchaj-wan
    • Všichni slušní lidé bojují proti trestně stíhané ... ...

    • Proti té Burešovo špíně nikdo nic nemá? Bureš chce udělat z kozy zahradnici. I Moničke má svého "zahradníka". 

  • Všichni chceme Vystrčila ze Senátu. Ať si táhne na Thaiwan.

    • Všichni...???

      • fšichni z agrovyžerto 😎

  • 😈😱🤮

  • ta fotka je když odešel Bureš z politiky a někdo udělal součet kolik dluží  , nebo mu nedorazily dotace ?😎

    • Ten na té fotce je nějaký Bureš? Odkud ho znáte? Kámoš? 😎

      • kdyby Bureš  byl kámoš tak schánim právníka či fleka s imunitou , ty kvetonu 😎

        • Ale já jsem mluvil o tom pánovi na fotce, o kterém jste prohlásil, že je to nějaký Bureš, takže jsme si nerozuměli. Pane Martinko, až se někde potkáme, třeba na pivě, tak si třeba připijeme na tykání, zatím Vám však budu vykat. Jak se k tomu postavíte Vy, to záleží na tom, zda jste, nebo nejste chucpe 😎

          •  dobro vy kvetonu😎 a slyšeti chucpe to je tak trochu vzhledem k Babišově povaze divné , vy chucpe😇

            • Pane Martinko, vy jste buď zmatený, nebo schizofrenik; chvíli mluvíte o  Burešovi, pak zase Babišovi...  Navíc ze sebe děláte - s prominutím - hlupáka. Víte moc dobře, jak zní moje - naprosto české - příjmení;  já se prostě jen neschovávám za nějaký n i c k, proto mi Tiscali automaticky přiřadilo první část z mé emailové adresy. Tímto jsem - z mé strany - uzavřel naše dopisování; přeji pěkný den 😐

              • Reakce na příspěvek:

                😎

  • Tak mi to přijde, že proti Vystrčilovi bojuje spíš koblihář, než nějaká Nagyová...

    Patrně ta hodně ví na Bureše a když bude mít imunitu nebude muset do erárních tepláků...

    A nebude proti Burešovi muset svědčit...

    A já doufám, že se nějaká Nagyová , do senátu nedostane...

    • Vcelku je mi jedno, jestli Štětináč a geroj Tchajwanu a Fialův poskok nebo Babišova podržtaška. Je to prostě Senát. 

      Smutné na tom je hlavně to, že česká společenská scéna generuje takové kandidáty. To opravdu nemáme nikoho lepšího? 

      • mun.go

        Ne společenská ... ale politická. A politikům se už z principu nedá věřit.

    • imunita musí být i kdyby na řepku nebylo , tak uvidíme nejdřív nějaká agrofertačka říkala že si pro ni jde a sotva jí Marek Prchal napomenul tak říkala že požádá o neimunitu , věřím že soudruzi z Agrovyžerto mají na právníky , tak to nechám na soudu. 😎

      • Vám už ta nenávist a zlost na nejvyšší koblihu tlačí malinko na šedou kůru mozkovou. Máte snad na víc. 

        • Za nenávistnými komentáři, které jsou plné jedovaté žluči, se ve většině případů skrývají vyznavači pravdy a lásky 😐

          • chápu že pro příznivce koblih či Kremlu tkzv. kremloblih jsou ta slovíčka k nepochopení , ale ani na lasce či pravdě nejni nic špatného a to bez ohledu na politický fan club .😛

            • No, například já nejsem v žádném "fan clubu", natož v politickém; ale pod těma dvěma - dnes zprofanovanými - slovy,  si představuji něco zcela jiného, nežli žlučovitou nenávist 😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit