Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • logické je amělo by být,,všichni co nakradli jakým koliv spůsobem,,vrátit lidu/narodu
    ,,znárodnit,,
    tech chytrých od listopadu 1989 do ted je hodně..................a .změna ve všem by měla nastat okamžite ,lidi by již neměli čekat
  • Aldisi,kde jsi uchylnej socialni demagogu,pisou Ti o DAVCOVI! *12* *16* *12*
  • Třeba je má jak Motýlek, pokud se to všechno vešlo do tuby. Výhoda je ta, že je má furt při sobě *1*
  • Me by spis zajimalo,kde je 20.000 milionu!!! jez tady v tom cubinci exbolsevici navexlovany do vsech stran ROZKRADLI!
    Rath je zkorumpovanej-dobre,at dostane pravem trest,o tom zadna.Ale at se uz objasni kteri dalsi soudruzi se nepravem obohatili a jsou trestani take!!!
    • Jsme na tom dobře bude se opravovat muzeum MO a to bude balík to se křivohubej
      Vondra napakuje jinak dobrou noc stejně nás do rána smažou *1* *1* *1* *1* *1*
    • Už jsem tad jednou psal, že komunisty dělím na komunisty a komunisty. Jedni jsou čestní a ostatní pálili v sobotu 18. listopadu 89 své stranické knížky a později na dvoře v bartolomějský i své spisy. Např klaus, vondra, zeman, diensbier, dyba, dlouhý atd. Ruml je pálit nemusel to byl kriminálník od jakživa. Jaké strany tito lidé zastupovali hmmm? Zatím co dělníci z velkých koncernů zvonili na letné a poslouchali plky, připravovala se těmito "očištěnými" krádež, ktreá nemá v našich dějinách obdoby. Proč neřekli, že do dvou let zlikvidují např POLDI Kladno a na dlažbě bude 20.000 lidí co tam makali a jezdili pilně zvonit?
      • No,Tys tady chybel. *1*
        Ale odpovim Ti:Neexistuje byvaly cikan,cernoch ani treba indian.Proto neexistuje ani byvaly komunista!
        Pochybuji,ze by spalili rude knizky,pouze si je schovali 'pro strycka prihodu'!
        S tou Poldovkou mas pravdu-toho podniku je doopravdy skoda!!!
        Ale opet-chybu hledej v bolsevicich.
        Vim,ze se zastavas KSC,tak mi prosim vysvetli JEDINE pozitivum teto superstrany v parlamentu za poslednich 20 let....Ja jsem presvedcen o tom,ze v tech superkradezich jedou s ODS a CSSD.
        • Třeba v europarlamentu jsou jejich zástupci nejaktivnější ze všech tech podělaných pravičáckých. Například. Tady si zatím neškrtnou ale tím, že je urážíš, urážíš 13% populace tohoto národa. Jsem snad já fašista? Jsem snad zloděj? Jsem zkorumpovanej gauner, který se neštítí ničeho jen aby měl kariéru? Prostě se trochu mýlíš. Nevím kolik ti je, já jsem je zažil. Bylo tu funkční zdravotnictví, policie, armáda když byly povodně měla nejlepší mechanizaci na pomoc postiženým, dnes to vlastní soukromá firma a ta to zadarmo nedělá. Byly školky pro děti, aby je mohli rodiče uživit, stavěli se sídliště, která vydržela na rozdíl od nových, kde je jeden den nad 30st a pomalu panelák spadne. Zemědělství bylo prakticky soběstačné. Meli jsme zbrojní průmysl pro tvorbu devizových rezerv na nákup technologii. Zkrátka ačkoli nebylo vše růžové, tak to fungovalo. Mžeš mě klidně ukamenovat a mít tupé připomínky ale jsi mi tak nějak volnej, jako úterý před 5 ti lety.
          • Nevim,jestli to gemo pochopis,ale u vetsiny slusnych lidi je komunismus totozny s fasismem.Neni to v zadnym pripade urazka,ale holy fakt!
            Proto odsuzuji i dnes exprezidenta Havla,ze kyvnul na zachovani komunisticke strany.Muj nazor je,ze kdyby sla KSC mimo zakon,tak by v tomto state nebyl takovy marazt,jaky je!Bolsevici by nemeli ekonomickou moc,a nemeli by sanci zem rozkrast.
            Asi i fanatik Tveho typu by dnes premyslel jinak.... *11*
            • Znáš Pana Gen Vacka? Ministr obrany. Najdi si jeho knížky "proč bych měl mlčet" a "na rovinu", Psal jsem že nebylo vše růžové, a dokonce i on na chvíli propadl bludu revoluce. Jde o to, že pokud člověk viděl tu cházku na letné tak si jasně udělal obrázek o velkém podvodu na slušné lidi, pak to lidem začalo docházet a to přímou úměrou IQ. Teď už je hrstka těch co mají menší IQ než je bahno a těm to včetně tebe nedojde nikdy. Byla to řízená výměna koryt a to pod taktovkou muže se skvrnou na čele, kterému bych tímto poděkoval ranou lešenářskou trubkou do palice.
          • s tím zdravotnictvm - souhlas. Dokud byla dia ordinace státní, stála kontrola u doktora 350kč/bez laboratoře. Dnes je to soukromé jistý Mudr, prof, csc si udělal sročko.... nic se nezměnilo a 1 kontrola 750,-/ jo a za to že moč ve zkumavce místo abys dala přímo do laborky, která nic nevybírala... za to že to odevzdáš sestře a ona to odnese o 2 patra níž - vyinkasuje MUDr, csc prof - 58 Kč. a VZP platí platí a vůbec - tedy pro některé , zřejmě"přátele" nemá nastavený kontrolní systém a platí a platí. Ale když jdeš k obvoďákovi pro pravidelné prášky o 14 dnů dřív.. protože jedeš mimo domov, tak ti je nedá, protože mu to VZP neproplatí takže tejden přežíváš bez nich...
            No ale obvoďák asi nemá ty konexe. Když si to pronásobím těmi průměry pacientů 5/hodinax8hod/denně x 20prac dnů - tak to dělá 800 pacientů měsíčně/ je to odhad- podle toho kolik zvládnou za hodinu x 400 navíc vybrané k tomu??? A to nikoho ve VZP nekopne????? a tak je to všude........ .. *16*
    • Cubinec ne ! Picinec !
      • OK! *1*
    • Omlouvam se,opomenul jsem napsat k cislu jeste 3 nuly.
      Jinak soudruzi meli vse dokonale spocitano,co muzou rozkrast,jenze zapomneli ne jednu vec-to jsou cikani.Presne to,co je a cini dnesni statni VNITRNI dluh spolkla tato verbez!
  • no jo hlavní zpráva dne... další oblbování lidí...
    • Další rathofil. *1*
      • Péťuško, nějak mi připomínáš jistého diskut=éra z nejmenovaného servru, údajně MUDr ze severu čech... stejný styl dikce i přiblblé nápady. Naposledy, než se debatéři rozešli psal že působí, tedy umravňuje a poučuje lidi tak různu... že by ses doškobrtal až sem????
        • Jaae (Jaao?), nevím koho máš na mysli, ale ze severu Čech nepocházím. Taky patříš mezi rathofily a tak Tě pravda dráždí?
          • spíš vzrušuje když dopichuješ do jinejch. Nehoníš si přitom vaška ?
          • Pravda nikoho nedráždí, každého slušného člověka štve genocida provozovaná tímhle plevelem jako jsi ty atd a vaši kumpáni, kmotrové kteří vás opíjí rohlíkem a vy jim to žerete. Pokud budeme žít z minulosti a budeme se vracet, tak bych rád připomenul, jaký parchant byl TGM a jak lidi za vašeho kapitálizmu dřeli na poli. *16*
    • Lidi je potřeba neustále oblbovat, jak by se jinak uživili novináři, zpravodaji a podobná sebranka ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit