Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsou jenom holé zadnice. ODS , TOPka stejně jako nyní SOSANé či Lidovci jsou jen zlodějské tunelářské tlupy českého hospodářství !!! *1* *7* *1*
  • stopar
    Copak ODS a odpadlíci udělali pro naši krásnou zemi dobrého? Stihli ji zaprodat a rozkradli VŠE co za něco stálo. Lide slovanský. .Prosím zamysli se a nedělej stejnou chybu pořád dokola :-)
    • zmínit o tom, že toho nejhoršího se ODS dopustila v době, kdy jí vévodil a velel spolupracovník KGB a později FSB Václav Propiskovič starší. Čí pokyny asi tak plnil?
  • ODS tolikrát zklamala voliče, že se dívím, že má stále 10%. Podle mě volby dopadnou překvapivě. Upozorňuji na to, že účast je nízká, nerozhodní voliči ale spíš nebudou volit Babiše nebo zavedené strany, takže menší strany Jako Okamura, Piráti možná Realisté můžou mít mnohem víc než ukazují průzkumy. Jsem zvědav jak moc se agentury tento rok zmýlí.

    http://www.epshark.cz/volby
    • Agentury dělají průzkumy bůh vi kde,zřejmě jen v Praze ale Praha není celá republika i když si to někteří megalomani myslí.Tyhle agentury jsou zadarmo drahé,takový průzkum může dělat každý občan této země a za daleko menší peníz a věřím že i objektivnější.
  • Kocáb a Štěpánová jsou už jen karikatury,které tvoří obraz celé naší pravice.ODS a TOP09 jsou už přežité,vždyt jen kradli a když měli dost,zmizeli.Stranický čundrák Kalousek už také nemá kam jít,jeho pouť je u konce,protože by byl pro každou stranu likvidátor.Doufejme jen,že lidé mají dostatek rozumu na to aby je už úplně odstavili.
    • Nezapomeň na Jamilu
  • Babiš je výplod lásky (dítě) ODS a TOP 09 ke zlodějnám a lžím. Někdy se holt stává, že vlastní dítě zardousí rodiče, které mu byli vzdorem při výchově.
    Postoj lidí k pravdo-láskařům vyjádřili lidé na setkání s Kocábem a Bárou Štěpánovou v Českých Budějovicích, kde se jich na náměstí sešlo 8 z toho 3 s transparenty proti UE a islamizaci. To hovoří za Vše !!!
    • Ale tak to je správně *1*
  • by měl spasit ODS? Když někde vidím jeho fotografii, silně mi připomíná Ransdorfa. Do určité míry mi Ransdorfa připomíná i svým stylem chování. Jakoby si pouze spletl dveře sekretariátu, když vstupoval do své strany.
  • ODS, TOP 09? Česká pravice? .. *1* *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ODS=Občanská dogmatická sekta TOP=Trapná organizace pitomců
  • Označovat ODS a TOP09 za pravici je poněkud mimo mísu. Pravice tu od 89 roku ještě nevládla. ODS je mafiánskou stranou sice s novým a celkem slušným předsedou, ale stále jsou v ní staré struktury, které se podílely na tunelování státu v 90 letech. TOP09 to je přímo extrémní levice, strana neomarxistických vítačů a eurohujerů. Pravicí by se dala nazvat SPD Tomia Okamury.
  • Na fotce chybí ten šašek od Pirátů a bude to komplet *1* *1* *1*
  • Těším se na volby to bude jak velká Pardubická :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit