Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím míň hlasů dostanou, tím více svinstva vyplave na hladinu v jejich bahnitém tunelovém komplexu. Tolik tunelů vymysleli a vytvořili, až se ocitli na pokraji pekla a volby rozhodnou zda se tam na hnojiště politických dějin dostanou.
  • Kontrolní otázky pro Kalouska:
    Vámi vybrané padáky pro armádu jsou a) bezpečné, b) nebezpečné, c) smrtelně nebezpečné.
    Uložení nebezpečného toxického odpadu do starých důlních komplexů s ním udělá co: a) neutralizuje je, b) zlikviduje je, c) ohrozí a kontaminuje spodní vody a bude více rakoviny než před sametem.
    Výměna stihaček MIg za vrtulníky Sokol byla a) výhodná pro stát, b) výhodná pro Vás - Kalouska, c) nevýhodná.
    Co vás uspokojuje na hazardu: a) vlastní prospěch, b) nárůst pacientů v blázincích, c) množství sebevražd srovnatelné, možná převyšující počet mrtvích na hranicích v minulém režimu.
    Po čem býváte tak často vylitej: a) po pramenité vodě z úložiště nebezpečného toxického odpadu,
    b) po nealkoholických nápojích, c) po levném chlastu ze sněmovní kantýny.
  • Tyto zprofanované a prolhané partaje si svůj úděl vybraly postojem k občanům samy.
    Fiala-politolog a žvanil,Kalousek zkrachovaný chemik,hulvát a ochlasta.To máme pěknou
    skladru pro parlamrnt.To jsou ti "nejlepší" z nás.Volit je může jenom blbec,nebo zloděj
    z doby po převratu.Politika jiná,nežli ta jejich se jim jaksi nelíbí.Ono se potom nedá krást
    a jejich příznivci jim holt nemohou posílat dary na konta partají,ale musí dle pravdy ovádět
    daně do státní pokladny.Konečně na mě došlo.Doufám,že voliči jim to konečně spočítají u
    letošních voleb. *16* *16*
  • Sliby ODS a TOP09 mají váhu jako můj prd.Nic neváží jen smrdí. *1* *1*
  • ODS tolikrát zklamala voliče, že se dívím, že má stále 10%. Podle mě volby dopadnou překvapivě. Upozorňuji na to, že účast je nízká, nerozhodní voliči ale spíš nebudou volit Babiše nebo zavedené strany, takže menší strany Jako Okamura, Piráti možná Realisté můžou mít mnohem víc než ukazují průzkumy. Jsem zvědav jak moc se agentury tento rok zmýlí.

    http://www.epshark.cz/volby
    • Agentury dělají průzkumy bůh vi kde,zřejmě jen v Praze ale Praha není celá republika i když si to někteří megalomani myslí.Tyhle agentury jsou zadarmo drahé,takový průzkum může dělat každý občan této země a za daleko menší peníz a věřím že i objektivnější.
  • Doufali v zázrak, zázrak se nekonal. Nebylo by to fér, pokud by se tyto strany dostaly do vlády. Voliči až tak špatnou paměť nemají.
  • Kocáb a Štěpánová jsou už jen karikatury,které tvoří obraz celé naší pravice.ODS a TOP09 jsou už přežité,vždyt jen kradli a když měli dost,zmizeli.Stranický čundrák Kalousek už také nemá kam jít,jeho pouť je u konce,protože by byl pro každou stranu likvidátor.Doufejme jen,že lidé mají dostatek rozumu na to aby je už úplně odstavili.
    • Nezapomeň na Jamilu
  • Kalousovi sebevědomí nikdy fakt nechybělo, jediné co mu chybí jsou voliči. Proč asi? Vždy se choval povýšeně, mluvil s lidma jako by to byli b.l.b.c.i. kteří nic nechápou a on chudák jim to musí vysvětlovat. Patrně to nezabírá. Možná by se měl také jednou zamyslet nad tím, co dělá blbě, ale to se nezamyslí, protože je se sebou nadmíru spokojený a to fakt není normální. Ale můžu mu poradit. Možná, kdyby se stáhl z vedení a z obrazovek a z politiky vůbec, možná by ta strana měla jakž takž šanci. Pořád nechápe, že ji brzdí on, přímo osobně!
  • Fiala není vůdce pravicové strany. Dejdar je tragéd, který zahrál kvalitně pouze Ozáka a Tanečníka, jinak podprůměr. Kalousek je rádoby finančník a ekonom, ale jeho působení ve vládě a jeho výsledky(padáky, tanky a NC Paladium) jsou opravdu tragické. Už zmiste z povrchu zemského a nevracejte se nikdy! Raus! Exit! Fuck Off bastards.
  • Dneska přišly do baráku předvolební noviny "Jasně! MODRÁ". Na úvodní stránce je nějaký svazák v brýlích jménem Fiala a Dejdar, který je vehementně podporuje (možná i zadarmo). Ano, Dejdar je ten, co zdrhnul před věřiteli do Států a sem prý jezdí jenom "pracovat". Prý vidí renesanci ODS.
    No, já vidím, že z té poloviny balíku, kterou jsem si vzal, bude spousta krásného papíru na podpal. Na nic jiného se tyhle populistické sra*ky totiž nehodí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit