Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nahodou je to moc pekna reklama a myslim, ze na tom ta firma "seredne" vydela :-)!
    Skoda ze jsem ji nevymyslel ja.
  • mně taky nevadí, že uráží muže a dělá z nich blbce - asi se moc nenadře*15* *15* *15*
  • to je kýč blbá reklama, vůbec mi nevadí jestli je sexistická, či uráží ženy, je prostě jen blbá, vypadá akorát draze, ale bez nápadu, bez pointy, hloupá *11*
  • Boduje a hlavně na televizních kanálech kde je ji již více,nežli pořadů.Je nejvyšší čas s tím něco udělat.
  • asi jste na okamžik usnul, NIKDY jsem nezažila, že by veřejnost napomenula nějakou matku, i když její malé dítě pořádně řádilo a nikdy samozřejmě, by ten, kdo napomíná nezískal podporu ostatních. Takže se vám to jen zdálo. a jinak, děti mají nejen emancipované matky, ale otcové-
  • Nebo také, idioti se vidí v médiích všeho druhu. *1* *1* *1*
  • Media se vidí v idiotech všeho druhu.
  • Pohroma ovsem je kdyz se emancipovane matky predvadeji treba v tramvaji se svym harantem.To vydava pazvuky na ktrere je emancipovana prevelice pysna.Nezbyva nez ji za bujareho veseli ukaznit.Je krasne jak bezmocne prska.To je tak maximum co muze.
  • to je ale idiotské reklama a navíc ti chlapi jsou nepřitažliví, možná, kdyby oni byli otroky....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit