Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já mám prezidenta Zemana rád a komu se to nelíbí ať mě P R D E L políbí.
    • To je celkem tvůj problém, že máš rád vulgárního alkoholika...
      • alkoholik je tu kde kdo a vulgarní není, jen opakoval co nám už jednou řekl pan kníže.
        • V EP vykládal, že si tam dal oběd a řízek chutnal jako "bubble bum" (bublinková p*del). *2*
  • Spíš chcou ty kreatury, co teď sedí v ČT, vykopat ven *3*
  • ... ve všech diskuzích zde se točí maximálně tucet vygumovaných blbečků
    ... čest výjimkám jako třeba mně :)))
    ... je evidentní, jak velký mezinárodní význam mají zprávy.tiscali.cz
  • Blb Kalousek je na ČT pomalu každý den a nevím proč.BABIŠ CO NEVIDĚT OVLÁDNE VŠECHNA MÉDIA.
    • 100 % souhlas. Nevím co vlastně výše uvedený rádobypolitik K. v politice ještě dělá. Velmi často mi připadá, že ČT není nestraná jak se staví a jejím miláčkem je skutečně TOP09 a částečně pan předseda ODS (ten, kdyby raději věnoval svému původnímu povolání by udělal dobře. Tak zahořklého člověka jen tak nepotkáte.)
    • ... tebe ovládne každé dítě z pískoviště, capslockový blbe :)))
  • Babiš chce ovládnout všechna média...zkrátka - totalitní Babišovo...

    Milošek nesnese žádnou kritiku, chce slyšet na sebe jen chválu a hlavně být a tím pádem kecat v přímém přenosu...
  • Zemánek se nám ozval.

    Nedávno tvrdil že s ČT nechce mít nic společného. Když zjistil že ČT je to fuk
    a nepláče pro něj urazil se. *15* *15* *15*

    Premiér Klaus tvrdil že prezident má pouze klást věnce a nestarat se o politiku.
    Premiér Zeman tvrdil že prezident mu nemá co kecat do jmenování ministrů.

    Každý bumerang se však vrací. Nyní jsi prezident Milošku tak pokládej věnce a do
    politiky nekecej. To je v kompetenci premiéra jak jsi dříve tvrdil. *15* *15*
  • zatím jí ovládá Top09 a to stačí aby na to člověk nekoukal!
    • ... tak už nekoukej, blbe :)))
    • ovládá ji pražská kavárna a CIA ,to je bez debat
  • no je to neprijemne mit tv, ktera jim holt nevychvaluje to co oni chteji, ktera zverejnuje to, co oni nechteji atd...ale problem je hlavne v tom, ze oni dva nechapou princip demokracie a to je dane jejich minulosti, holt to maji v krvi...
    • Ano to je nepříjemné když jedna pseudopartaj vedená prosudeťáckým nedostudovancem diriguje s ČT podle svého. Rád bych věděl o jaké demokracii píšeš. Asi top00kracii. Tak si to příště nepleť.
      • ... už se neztrapňuj, blbe :)))
    • Tak ty myslíš, že je správné, aby se ke všemu vyjadřoval jen Kalousek a zase Kalousek, pro změnu chrápenberg? To si jako občané nezasloužíme. ČT je klasická ukázka jednostranně orientované televize. Protože ještě vyhraněnějsí jsou Nova a spol., nemá ten, kdo neumí německy nebo anglicky, aby sledoval ARD či BBC objektivní zdroj informací. A jak se manipulují reportáže asi zažil každý, kdo se k jejich vzniku byť jen vzdáleně přiblížil.
  • Kariérista s rudou knížkou Babiš se skutečně roztahuje. Je největším příjemce
    EU dotací. Ovládá část Tisku a jeho podnikateský moloch proniká do dalších oblastí.
    Je třeba říct ANU NE pokud nechceme aby se ČR změnila v Babiš S.R,.O.

    Zeman by chtěl TV jakou má Putin.
    Ta nemá zprávy ale pouze blok pohádek: co dělal Putin 24 hodin denně.
    Našel amforu kterou mu připravila FSB: Pohladil umělého tygra. *15* *15*
    Dokonce i u rozumných Rusů sklízí tato laciná propaganda jen posměch.
    • Zase pussy drzka fantazíruje a platí to obvyklé - te seš blboučká až za roh.
    • kritiku na Babiše beru,na Zemana nikoliv
      • ... nikoho to nezajímá, blbe :)))
  • ČTV by byla určitě v lepších rukou prezidenta než je teď, pod nadvládou TOP09.
    • Soldere problém je právě v tom že ČT ovládá rada kterou jmenují politici.
      Žádný politik ani Zeman by neměl vlastnit TV.
      • Soudružka komunistka to ti chválím jen tak dál. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit