Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z Německa jsem měl vždy trochu strach. V současné době ne.Je demokratickým státem a ekonomicky nás může jedině pozvednout, na rozdíl od Ruska, které jede v kolejích bývalého SSSR, které nás ekonomicky potopilo a v roce 1968 okupovalo
    • ivislo
      Opravdu příspěvek hodný titulu !!!!!!
  • Horší by byla závislost na fašistickém stepním Putinstanu. Na stepní říši CCCP jsme byli závislí po půl století a výsledkem bylo, že z vyspělé evropské země, která byla za Karla IV. centrem střední Evropy jsme se stali vydrancovanou gubernií.
  • Merkelovci si mohou radostí mnout ručky. Teď jsme mutací bývalého protektorátu.
  • chtěl bych se líbat s mladým komsomolcem *9*
    • co ti brání soudruhu STBáku Sajmone Oldřichu Kelare z Hranic?
  • Oline poď dom, už mě to tu nebaví.
    • Tož, te šeš ale hlópá roba, nemožu, kriplkárka nende
  • Tento žvást mohlo vyplodit jen něco tak podřadného jako je odchovanec plátku zločinecké partičky (KSČ) Halóóó´novin ovčák za přísného dozoru rusofilního vlastizrádce - ožraleckého dementního populistického žvástala a vrchního rusáckého řiťolezce NIC zemana.
    • Tento zvast kdysi vyplodil zrzavej Veskrna, kdyz chlastal prvni ligu.
  • To není jen podoba, to jsem opravdu já:

    "Oldřich Kelar, Hranice

    Neděle, 2.března 2014, 18:49:26 |

    Levicová verbež tady řádí jako smyslů zbavená,brzo jste zapomněli na rok 1968,holoto rudá!!!69O dementních jedinců vystavuje vysvědčení sobě samým,já dobře vím,jak ruský tisk psal o pučistech a konttrarevoluci v roce 1968 a tady po nich nebylo ani stopy.Kdo chválí Putina,cchválí okupanta a patří si před ním odplivnout a hnát ho čakanem rovnou na Sibiř!!!

    Až do Vladivostoku a tam radlicí nahrnout do Tichého oceánu a bude klid."
    • Deebil Olin, neví, kde leží Tichý oceán, kde Vladivostok a mudruje. *15*
  • Umírněný stalinismus a ruský vzor ekonomické růstu je pro ČR jedinou možnou cestou.

    vivat Zeman
    • dearputin.com *3*
  • Zeman je závislý na chlastu a na ruských fašistech.
    • Na to jsi prisel sam, nebo te nekdo zmanipuloval..hi..hi
  • Inu onen Drank nach Osten se jim dokonale vydařil. A bez boje a nestálo je to na rozdíl od Adolfa vpodstatě nic. Stačilo jen ona čecháčkovská nátura a zpitomění čechů.......
    • Jen se radujte volečkové z Havloidů. Až skončí tažení USA, CIA na EU ( tedy i protektorát B u M ) tak bude podstaně hůře i když Vám bude Prot. vládou nařízeno konvertování k Islámu. Prvním muslimem bude Bohuš Sobotkůj.
    • Copak Drang nach Osten, ten stimuloval náš vysoce rozvinutý průmysl a kdo držel h.bu a krok tak dokázal přežít.
      Ale když potom přišlo to želanije na zachod, to byla katastrofa: průmyslově vysoce vyvinutá země se stala rozvojovou zemí "budující komunismus", východostepní guberniální správa, vydrancovaná ložiska uranu (prý válečná kořist ??!!), zotročení elit, zničení demokracie a "díky" těm východostepním nájezdníkům tady tráva neroste a ještě tisíc let neporoste. *12* *16*
      • Vím, že nic nevím a smrdím pořád zde na Tiscali a to proto, že jsem tu zaměstnána jako hajzbabička. Starám se o ty hajzly s neobyčejnou péčí, no a při té příležitosti vždy ráda odpovím na kteroukoliv otázku. Mám tu na hajzlíku Tiscali, malinkej noubůček se kterým jsem ve spojení s vámi všemi diskutujícími na serveru Tiscali. Píšu si do tohoto noubůčku i svůj deníček. Vaše Simonka, krasavíca z Olomóca a malá Simonka se setřeniců
        • Simonka -Oldřich Kelar
      • ... ahoj Simonko :)))
      • no my víme kde se stala chyba 1938,4-11.2.1945.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit