Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako pracovník ve zbrojním průmyslu jsem rád,že láskopravdař,když k nám přišel žvanit o demokracii a svobodě byl s Diensbierem st. poslán kamsi a to co se mu podařilo zničit bylo okamžitě nahrazeno Belgičany,proto jsem rád,že spolupráce se Slováky funguje.To,že naše trhy okamžitě obsadila USA,Belgie,Itálie je také práce láskoprdochátry,která si neviděla na špičku nosu,proto se Havlovi v USA tleskalo jako Gorbačovovi.
  • Chudáci Slováci, snad nedopadnou s těmi pochybnými kvéry, jako před lety PČR.
    • Nově zavedené zbraně mívají drobné mouchy, ty bývají pracovníky vývoje zbrojovky zpravidla brzy vychytány.
      • A proto naše armáda nakoupila předražené a nevychytané prototypy? A proto naše policie musela nakoupit to, co nechtěla? Nedodělky, tedy zmetky? To nesvědčí o serioznosti zbrojovky, ale o šlendriánu , včetně zásahů politiků. Já nemám nic proti tomu , abychom vyráběly a prodávaly kvalitní české zbraně, mě vadí to, jakým způsobem probíhaly soutěže a o provedení zkoušek si nedělám iluze také. Na rakouské Glocky se vedla mediální masáž a přitom jasně vedou v oblíbenosti u mnoha policejních složek po celém světě. Rovněž německé samopaly nemají konkurenci, a kdyby do soutěže o ´ůtočnou pušku mohly zasáhnout i další zbrojovky, tak by Bren skončil hluboko v seznamu vyhodnocených. Nestalo se. Bohužel. Rozkaz zněl jasně, "vyhraje Bren". *12* *16* *12*
    • Může se vám to nelíbit, ale je to pravda. Na rozdíl od mnoha neznalých kecálků o tom něco vím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit