Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Na celém světě se nepíše nic jiného, než tato zpráva ze serveru Tischcali. Všichni jsou z toho velice rozezlení.

 • Nikdo to tady na té Zemi nemá "na věčné časy a nikdy jinak", ani ten co si hraje na cara gosudara.

 • správně, je potřebné ještě vytvořit organizace na studium zločinů proti:

  - indiánům,  - válka v Afganistánu, Iráku, Egyptě, Gvantanámo atd,atd....


  • A potom i organizace pro studium organizací...

 • josef.chmela

  Nějaké bezvýznamné ministerstvo odsoudilo velmoc. K smíchu. Rusové jen chrání své zájmy před rozvracečskou činností zrušením účelové organizace placené západem. V USA by taková organizace ani nevznikla, tam na to mají dokonce zákon. Tak a teď se poskokové a ubozí služebníci USA teroristů můžete předvést se svými výblitky.

 • A lůze snad čekat něco jiného od rusáka??? No samozřejmě že ne. Co rusák to podvaraťácký lotr, odporný nelidský sliz.

  Jediný užitečný rusák je ten 1,5m pod zemí - jako hnojivo.

  Od rusáka nevzešlo nikdy nic dobrého, jen zlo, křivárna, podvod, panovačné uzurpátorské touhy, .....

 • Rusům se vůbec nedivím. Ty tzv. nevládní organizace, financované ze západních fondů, které se zaštiťují humanitou a žvásty o lidských právech, ve skutečnosti jsou trojskými koňmi západních špionážních agentur, snažících se o rozvrat Ruska zevnitř, se zapojením místních úplatných zrádců a kolaborantů. Kdo normální by si hřál ty hady na prsou. Divím se ale, že Rusové ty četné rozvratné organizace, financované západem tak dlouho tolerovali. Jinak berte to tak, že v USA by tyhle organizace s cizím financováním by neměly šanci ani vzniknout. USA mají už od konce 30 let zákon FARA o cizích agentech, který to neumožňuje. 

 • Si teda myslím jakože máme Ústav pro studium komunistických zločinů tak jinde mají něco co jim připadne zbytečné,drahé a parazitní.Drahé a parazitní mi přijde  vlastnit např.Ústav pro studium totalitních režimů nebo jak se to jmenuje a stále bez výsledků hledat další důkazy a nemít žádný trumf v ruce,nebo mít knihovn*o V.Havla a případně k takovým institucím důkladně zahákované reditele a další personál.(Ach,jak rád bych jel do dosud nepostaveného hotelu D.Havlové a v blízkosti Hrádečku kam bych možná asi za 500-1000 mohl z předsíně nahlédnout a víc nic.)

  Pokud vím,stavba Úřadu pro studium komunistických zločinů je poněkud zastavená a budoucnost nejasná.Asi to chce víc rozhledu a vzdělání.Mimochodem kolik totalitních vězňů máme dnes???

 • Člověk si někdy říká, za koho tahle banda vlastně kope, za nás určitě ne.

  • Koho prosím myslíte tím "nás?"

   Je to vnitřní věc Ruska a nám je do toho p.d. 

   Pokud chcete podkopávat státní zřízení Ruska, můžete nastoupit do některé špionážní služby, která má za úkol tuto zemi ničit zevnitř. Nebo počítat s tím, že Vás tam chtít nebudou. Čemu na tom nerozumíte?

   Jak tady už bylo uvedeno: "...v USA by tyhle organizace s cizím financováním by neměly šanci ani vzniknout. USA mají už od konce 30 let zákon FARA o cizích agentech, který to neumožňuje."

 • soto vrazi dmokracie nebo sekret agneti !!! ko to ma vedet !!!

  • Как говорила  твоя Василиса . . .  

 • realista

  Koho zajímá štěkot nějakých bezvýznamných pražských ratlíku?  Na východě v Rusku ani nevědí že existují a na západě v USA mají z těch "Hujerů" akorát srandu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit