Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alfons služebník Dukův , zde svými příspěvky vyjadřuje svou křesťanskou láskou ke svým bližním, má to ten pražský primas zbožné hulváty, ale oni prý se z toho vyzpovídají a jsou zase čistí jak ta lilie z Perlovky.
  • Já nestrkám nos tam kde o mě nikdo nestojí a už vůbec ne v bombardéru.
  • Hermane, obvykle co přeješ jiným se stane i tobě, příroda nebere úplatky.
  • Poslední vůle jednoho našeho bývalého politika: "Milí pitomci potomci!
    Pokud nebudete spravedlivější, mírumilovnější a vůbec rozumnější, než jsme my, resp. než jsme byli my, ať vás vezme čert. Vyjádřiv toto zbožné přání jsem se vší úctou váš (bývalý) Václav." (podpis si dosaďte sami podle zkušenosti.) *1*
  • Úžasná diskuze - všichni místní inteligenti už si přisadili. Takže: nemáme žádná drahá letadla - to jen měřítko bídy celé evropské civilizace. Letectva všech evropských zemí dohromady mají asi tolik stíhaček, kolik bylo v 2. světové válce průměrně zničeno ZA JEDEN DEN. A uvědomujete si, že nás během maximálně dvou desítek let čeká válka celé Evropy proti Arabům a Afričanům??? Takže letadla a vycvičené piloty budeme potřebovat, je-li nám život milý?? *5*
  • Doufejme , že se zadaří a sundají nějakého všetečného rusáka .
  • My komunisti vůbec nic nechápeme.
  • Vláda hlupáků je nepřekonatelná, protože je jich tolik a jejich hlasy platí stejně jako ty naše.
  • Tak to pozor na něj , buzerrranta. *1*
  • Ty to KSČM nějak moc dobře podezřelé znáš co, ty fašistickej čůůůůrááku.
  • No to teda není lepší když nespadne na Prahu!
  • Je osudem lidí, že si působením vrozených nezvladatelných pudů dělají navzájem ze života peklo. Tak stvořil dobrý Bůh svou údajně nejmilejší bestii. Znáte její jméno?
  • Však oni se vrátí a na ně vybafne sopka.
  • teda taky jsem si všiml, jak tady ty negativní pětky lítají...
  • Proč máme tak drahá letadla, když je vlastně ani nepotřebujeme!!! To se asi někdo dobře nakapsoval!!! *12* *12* *12*
  • A co jako, ty bolševickej pablbe?
  • Že to říkáš zrovna ty, fašisto z KSČM...
  • Že jseš značně omezená píííčo. *2*
  • Jenže ty je rozdáváš už po šesti i více, že tě ten tvůj řídící pracovník nenakope do p r d e l e. Proslýchá se na diskuzích, že ho kouříš a máš u něj protekci. Jinak by takový blb už musel dávno skončit.
  • Tečka rozdává ty body sám, dokáže jich nasázet najednou několik, jak to dělá nevím, někdo to tady už vysvětloval. V žádném případě si nemyslete, že je to od několika diskutérů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit