Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo ví jak to bylo,mám informace že si to zasloužil
    • ani bych se nedivil *15*
  • No asi záleží, zda ten diplomat byl proruský, nebo ...jiný. A také, jaké národnosti byli ti útočníci. I v Praze může diplomat třeba z jedné nejmenované ambasády dostat přes tlamu od....kohokoliv! Nebo snad nee? Ve velkých městech je všelijaké chamradě z ćelého světa ažaž.
  • Tiradore ubožáci jako ty nemají na debatě co pohledávat
    Jenom napadáš a pomlouváš. .

    Polovinu debaty jsem reagovala na tvé pomluvy. Jdi si léčit mindrák někam jinam *12*
    • Uz trenujes? Ucs se tance? Uz t nezbejv moc casu, tak bys radsi nemela kecat kraviny a rads trenovat :-)))

      Samba, chacha,rumba,jive,passodouble,walz,valcik,polka,blues,quickstep,slowfox,salsa,chachata,kizomba to je tak nejak zaklad :-)

      Tak sup sup
    • Tak alespoň uznáváš, že jsi z poloviny za to odpovědný sám. Nicméně, co dáš k dobrému ty? tedy, k věci...? Mindrák? To máš jedině ty, já jsem stále "ten tirador". *14*
      • Jsem holka. Jsi *12* *12* které chce jenom napadat a pomlouvat.

        Nabídla jsem ti osobní setkání. Nechceš. Pak ale směšně nežádej důkaz že jsem holka.

        Jdi uctívat toho svého ožralu Zemana a vraha Putina.
        • Takhle se ale mladá dáma snad nevyjadřuje, že? Ať je její oponent jakýkoliv, tak takhle ne...Ačkoliv, mladé dámy se v takových diskusích z pochopitelných důvodů neangažují vůbec. *9*
          • Jiná než sprostá slova si za neustále pomlouvání nezasluhuješ.

            Jsem mladá holka. Pokud s tím máš problém tak se jdi léčit.
            • sup dukaz :-) na nic jinyho dukaz dat nechces tak snad aspon na tohle ne?
  • Velvyslanec neměl při návratu z báru na taxi? To byl asi spořivý vel vyslanec. *14*
  • Z diskuse jednoznačně vyplývá že náš diplomat spadl na tu bradu sám a pak ještě šestkrát. Dále je jisté že náhodní kolemjdoucí počestní občané moskvy mu hlídali telefon aby si ho při tom záchvatu epilepsie nerozbil. Posléze zmínění čečenci přivolali pomoc a pomohli do sanitky.
    Stát se to na kterém koli jiném místě na světě tak ho nějaký barbar ještě okrade a znásilní. Má veliké štěstí že ho poslali právě do Moskvy nejkulturnějšího a nejkultivovanějšího města s nejnižší kriminalitou na světě. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • možná potkal kámoše z USA ambasády....
  • V české hospodě také jeden Rusofil oslavoval vraha a zloděje Putina.
    Dodnes nemůže najít zuby. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • ale, Simčo, tak to je mi tě líto *13* *13* *13*
    • Asi mu ty zuby zcizil bezzubý rusofob. Ukaž zuby, dědku! *14*
      • Jsem mladá holka. Přestaň už konečně pomlouvat ty Zemanovské *12* *12* *12* *12*
        • Jé, to je milé, čtyři malá selátka. Tvé oblíbené zvířátko? A teď už konečně k věci, ju? *14*
          • To zvířátko jsi volil a ještě mu směšně říkáš prezident. *15* *15* *15* *15*
            • Hm, jak půvabné vyjádření křehké 25 leté dámy....A co ta zbývající selátka? To je pěkně prosím kdo? *3*
  • *1* *1* *1*
    • Tu ameriřčanku si nech ProRuské *12* . Kradl jsi ji dost dlouho.
  • To u nás v hospodě by takový český poslanec zažil taky!
    • Putin také.
      • Putina by nosili na ramenou kolem hospody a křičelí "sláva" *15* *15* *15*
      • Putin má černý pásek v judo. Je to sportovec.
  • Tak teda, kdo je a kdo není ten Simča? Rád bych to věděl. a možná, že konečně se začne přihlašovat s emblémem tiscali. Ten se nekrade, že?! *14*
    • Měla jsem u Tiscali registrované nicky. K ničemu to není.

      Zdejší nemocný soudruh si udělá z 99 procent stejný a pomlouvá.
      • Co to je z 99%? Můj nick nikdo neukradl...a vůbec, ty seš kterej Simča? *8*
        • Jsem holka. Lidi jako ty nemají na debatě co dělat protože jenom napadají.
          Z 99 procent? že z nicku Američanka Simona proruský ubožák udělá Američanka Simon.

          Demokratka Simona
          • Je nenapadám, mám obě nohy stejně dlouhý.

            A co jsi ty, když komunikuješ na takový stupidity. Vždyť jsi k smíchu, nebo spíše k pláči. *8*
            • Ubožáku!
  • diplomata nebo špiona? a jinak říká se, velmi správně - jaký šel takové potkal *15* *15* *15*
    • Špióon sem špióoon tam ... Všude kam se podívám *1* *1* A nejhorší jsou ti ufouni. Ti vyšpízujou i čím si vytíráš zadek bo je to ze strategického hlediska důležité. Když špióni zapálili hartmanické papírny baby místo vložek používaly noviny. *1* *1* Mrchy špiónský
      • no, a právě ty pořád hledá a nachází slavný Brusel....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit