Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nejopuštěnější primitiv škemrá o pozornost, takové hovádko zaslouží jenom ignoranci :)))
  • ... d*ment tra la la (neřeším jeho další primitivní nicky) je deb*l, když si myslí, že jej řeším :)))
    ... u sr*če s několika nicky, který je zde pořád, se jedná o nádherně ubohou lidskou špínu :)))
  • ... nepotřebuji číst a ani nečtu výblitky odkopnuté trosky, stačí mi, když vidím, že blije :)))
  • cha cha to se vyvedlo! Prase z chlíva nečte? Ale čteš. Hltáš. Musíš. Protože jinak s tebou nikdo nekomunikuje. Jsi jen prase. A smrdíš.
  • hele retarde bijče,měl by ses přejmenovat na blijec, to k tobě sedí víc *3*
    • ... jsi primitiv, ale něco tak dětinského jsem od tebe, póvle, neočekával, tak na tebe se*u :)))
  • ... mám novou zábavu: bavím se, jak jistě vztekle blije jeden pitomeček, ale já to nečtu :)))
    • nejen že to čteš, ale ty si u toho ještě leštíš ten svůj náprstek *1*
      • ... to víš, impotente, já mám narozdíl od mrzáka jako ty za co čapnout, jsi vždy mimo :)))
  • ha,král všech tupanů, bijec pitomečků se v léčebně pro choromyslné dostal k počítači, to zase bude žumpy...
  • ... bezmocně primitivně tupě hlasující nevzdělané retardované telátko mi moc vyhovuje :)))
    • už otevřeliu chlív, že jsi zase tady ty dobytče???
      • ... co znamená to tvé dementní "otevřeliu", ty bezmocná zbabělá pologramotná trosko?
  • ... píše jak debiil, wau, udělal jsem z něj totální hadr, čau, degene, jsi naprosto bezmocný :)))
    • tupane, tupane
  • ... má to háček: jak jsem sdělil, na nic od tohoto soudku hooven již nikdy nezareaguji :)))
    • cha cha TY? Budeš tady číhat jak ratlík. Jsi obyčejný úchýýl který nikoho nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit