Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobře, že hnutí ANO a jeho poslanci se vydali správným směrem a vedou nás do tvrdého jádra EU.

    Tímto u mě Babiš celkem stoupl na ceně, věděl že to pochlebování Ovarovy bylo jen na oko, Babiš je Evropan a demokrat, v předčasných volbách má můj hlas.

    vivat EU
    • souhlasím, Babiš je jedinou zárukou že se ta rudá, kolaborantská zrůda z Hradu nebude plést do integrace naší země směr prosperující západ *3*
  • Na některých příspěvcích se ukazuje, jak se ruský rádoby car gosudar snaží rozvrátit EU, aby mohl zase zabrat střední Evropu. Ve vedení jeho rádoby carství stále převládají středověké touhy dělat nájezdy do okolí, ovládat a mít se dobře na úkor jiných. Inu, nájezdníci, kteří neumějí hospodařit a sami vytvářet hodnoty, ale přepadat a loupit jinde a zotročovat jiné. A jelikož ten jejich putinchanát se potácí nad propastí, tak by zase potřeboval, aby na ně někdo pracoval.
    • Seš blbej jak daleko vidíš...
      • Podle sebe soudím tebe? Tvoje heslo?
    • nech si zdát
  • Proradnost Jourové je zřejmá. Za peníze Jourová zaprodává moje zájmy jakožto občana ČR. Junckera, Jourovou a další politické hochštaplery jsem nevolil a necítím se vázán jejich stupidními doporučeními, závěry a příkazy. Nepřeji si eurohujerskou diktaturu, postoj Polska a Maďarska vůči eurohujerskému iniciativnímu blbnutí je prozíravý a bránící demokratické hodnoty. Jourová se rozhodla bourat demokratické hodnoty a proměnila se v tragikomického lokaje Bruselu a Berlína.
  • To by se ti babo hodilo, co?! Rozhádat se z bratry Poláky a Maďary! CZexit! *14*
  • pí.. joudová, je zaprodanec,za třicet stříbrných, naopak musíme se s maďarama a polákama semknout
  • Naprostý souhlas s názorem pí Jourové. Kdo to odmítá má buď nedostatek inteligence nebo dostává či očekává osobní výhody od nepřátel EU.
    • V EU za každou cenu? Kolik platí vám?
    • Jen si tu EU užij, dokud ještě je ! :-)
    • Netrpím nedostatkem inteligence a nic od nepřátel EU nedostávám, ani neočekávám. Takže v mém případě se mýlíte. CZexit! *14*
  • Jourová je pi....
  • Klíííd, je to jen dobře placená bezpáteřní.íča, toť vše... *6*
  • Jourová je nebezpečný blázen, kolaborant EU a škodič ČR. Když kandidovala do EU, tak s vážnou tváří v televizi tvrdila, že " tu Evropu má tak nějak v sobě". Kdoví, co tím myslela nebo co bere. Dokud se věnovala teplotě oleje při smažení hranolků nebo jednotnému složení inkoustu do tiskáren, tak snad mnoho škody nenadělala. Maďary a Poláky by ale dáma měla nechat na pokoji, protože ti i pro nás dělají víc dobra, než ona kdy bude schopna pochopit. Koneckonců, do 10-15 let tady ten spolek EU stejně už nebude (minimálně v současné podobě).
  • Paní Jourová, Česká republika si bude dělat to, co sama uzná za vhodné! Zase se chováte a diktujete nám ty své kydy, jako samice od býka. *16* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit