Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ratlice jak ňafá. Beztoho ji nikdo nebere vážně a ty její tlachy nikoho nezajímají. Může si pindat co chce...

  • KIMCID

    Jako že Pavel poslechne :D

  • Ta ženská je blázen.  Určitě jste četli i toto:

    "Použití taktické jaderné zbraně na území Ukrajiny by neznamenalo ohrožení pro české občany, řekla v dnešním pořadu České televize (ČT) ministryně obrany Jana Černochová (ODS)."

    Takoví lidé dokáží zničit celý stát. Pořád říkám, že současný způsob demokracie je už nevyhovující a je potřeba politiky držet více na uzdě. Ne, aby dělali, to co sami chtějí, ale to, co chce většina obyvatelstva. Takto není rozdíl mezi totalitním systémem.

  • josef.chmela

    Děkuji naší vládě a zdejšímu cenzorovi, že mi přesně určují co mohu říci a napsat, že mi přesně vymezili co je dezinformace, že vím, které písmenko abecedy je zakázané psát na veřejnosti,  že nejlepší a správné barvy jsou žlutá, modrá a fialová, že vím která slova jsou zakázaná používat v textu, že vím co psát a říkat abych neohrozil demokracii a lidská práva,  že vím na koho mohu sprostě nadávat a koho musím vychvalovat, že prostě vím, co si mohu dovolit říkat nebo psát abych se nestal politickým vězněm

    Děkuji.

    • Zapomněl jste i na geniální řešení, když vám bude zima, tzn. vzít si dva svetry. A nesmíte zapomenout na další skvělé doporučení, že když bude moc draho vám nebude stačit příjem, najděte si druhou práci!

      • A pořiďte si Apple 

  • Ta žena je nemocná a bohužel musím dát za pravdu Foldynovi, který prohlásil, že musela mít těžké dětství. když o ní  hovořil v souvislosti s  olympijským vítězem Svobodou 

  • Diwa

    Já se divím že někdo vůbec jmenoval paní Černochovou do téhle pozice. Neumětel a člověk který nikdy nebyl na vojně a neví o tom nic, tak ten rozhoduje a je ministrem.....To je fakt síla.......Hlavně ta paní je zrovna tak na té samé úrovni jako paní Pekarová, což je opravdu smutné........

    • josef.chmela

      Dnes může být ministrem kdečeho každý Jouda pokud má tu správnou stranickou knížku a je zapálený propagátor stranické linie. Je to pouze politická funkce, na odborných znalostech nezáleží.

      • V této vládě jsou všichni ministři tací.

  • Děkuji, že nebylo možné přidat příspěvek. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit