Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Česko-německá deklarace..není v podstatě nic jiného, než salámová metoda a opětovná podrazácká záludnost "Německa".,se s pomocí našich zrádců a rovněž podrazáků vyhnout, či dokonce zrušit řešení mnohých témat., co si zatím jinde "Německo" nedovolilo..a zároveň si ještě otestovat, co všechno ještě u nás ten hloupý, protektorátní a vazalský šunt v "Ostbloku", co nemá ani koule a vlastní hrdost i paměť národa, od svých předků..je schopen i ochoten unést a Němci opět zjistili, že "naše", protektorátní vláda s.r.o., se vlastně od Hitlera vůbec nezměnila..stále vazalsky i lokajsky poslouchá "Říši" a udavačů i jiných zrádců a podrazáků., co prodají klidně a vlastní matku atd..je tu stále dost..
 • vyhlášený křivák a kolaborant Daniel Herman. A ten loni na podzim prohovoří na srazu Landsmanšaftu. A drze se omluví za nás za všechny. Pro vyhnání.Toto je gesto na pár facek. Poctivých českých. Kdo se tady asi tak chce za desetitisíce životů omlouvat? Naopak , je třeba těm v DDR neustále připomínat že jsou sice pracovití ale jinak společenským vředem Evropy. Jsou ničitélé a hrobaři tradic EU.Kdysi okupací , nyní přijímáním a živením mohamedánských vtěrek.
 • :-)
 • Zajímavosti k odsunu, není vše tak jak se říká:
  http://www.isstras.eu/cs/2017/01/19/aby-bylo-jasno-pravda-o-odsunu-sudetskych-nemcu/
  • Brněnský pochod smrti, kdy museli z Brna jít pěšky do Rakouska, kdo nedošel dostal kulku do týla a zahrabali ho cestou. Vraždění v Lanškrouně, na Vysočině, Ústí n.L. kde házeli lidi i kočárky s dětmi z mostu do Labe... Zvěrské tzv. "Benešovy dekrety"... je třeba znát fakta.
   • A to jsem byl já, nebo Vy, Vaši známí, kdo provedl tyto excesy? Byl jste u toho? Znal jste pachatele?
    Měl jste hned podat trestní oznámení na přímé pachatele zvěrstev!
    Vy máte ta fakta o "Benešových dekretech" poněkud přizpůsobená, nicht wahr?
    Kolika zvěrstev se dopustila německá armáda, četnictvo, SS! Bohužel se asi nenávist obrátila proti německému živlu a pokud jsem i slyšel, tak nejaktivnější byli i ti, kteří kolaborovali s nacisty! Jako obvykle se vynoří hrdinové "až je to bezpečné"! The same old song!
   • Nevoní - a to je zlomek toho co jsme si museli vytrpět od skopčácké verbeže. Kterou tady nikdo nezval a která nám naložila tolik ponížení a útisku. Takže těch pár skopových šmejdů je NIC proti jejich řádění. A přitom se mělo uplatnit pravidlo - minimálně 1000 německých prašivých životů za jednoho našince.Je třeba se podívat reálně. Stahování kalhot už bylo dost!
 • https://www.novinky.cz/domaci/426848-umreme-a-skoncime-v-papirovych-rakvich-zurila-slechtova-po-prerusenem-jednani.html
  • a nebude nám to pak jedno kde skončíme?
 • milanv
  Břečťan je lhář! Takových průzkumů už bylo ale opak byl pravdou. *16*
 • Čas všechno spraví a pomůže zapomínat. Bohužel jak dobré, tak špatné věci. Zůstává jenom pocit, že politici zase rozhodovali o nás, bez nás. A je to tak dodnes, bohužel.
 • Jsem pro dobré vztahy s Němci, ovšem s vědomím, že společná historie nezačala až po druhé svétové válce. Pokud by Němci někdy v budoucnu chtěli vrátit majetky, občanstvi, odškodnění, pak by nejprve museli vrátit život všem, kterým ho sebrali, které zavraždili.
  Taky si myslím, že v Evropě už 2 x vyvolali dost hrůzy a proto rozhodně nemají jiným právo diktovat, co kdo má nebo nemá dělat, např. s migrantama.
 • A pak zkuste nadávat prezidentovi že se kamarádí s čínou
 • A tím zahynuly reparace ! *11* Bohóšova zaprodanost !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit