Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Povětšinou špatné zprávy pro aktivisticky aktivní aktivisty z antibabišovské ligy. 

    • Ona je to spíš špatná zpráva pro Vás, pane, když jste veškeré dotace Agrofertu zaplatil ze své kapsy a mocná EU na to nemusela dát ani ň.

      • josef.chmela

        Už rok platím různé miliardové dotace COVID miliardářům a multimilionářům ze svých daní. Nejvíc vždycky řvou největší zloději, podvodníci a neschopní. Babiš je vedle nich úplně poctivý podnikatel se svatozáří kolem hlavy. Takže těch pár korun dotací pro Penam a Lovochemii je jak kapka v moři.

    • Skoda ze nejsi schopny to pochopit. Spatne zpravy pro blbce kteri v Cechach plati dane , predevsim . Prave z tech ceskych dani byly ty dotacie totiz buresovi vyplaceny. Ale zadne platby pozdeji z UE neprisly , to tedy znamena ze to blbi Cesi drotarovi zaplatili ze svyho. jestli neco takoveho odvadis v CZ , je to potom predevsim spatna zprava pro tebe.  Liga , at uz jakakoliv s tim nema v podstate nic spolecneho. 

      Totez plati pro zdejsiho vyhlaseneho retarda chmelu. Sice uz je to starobni duchodce , ovsem take se ted detinsky raduje. Ve sve pokrocile demenci uz nechape sice z ceho , ale raduje. 

      • dzixy

        Kettlingu, ukazuješ se zde jako "expert na europské dotace" a mateš lidi. No a kromě toho je ještě i urážíš. Tvoje argumenty jsou naprosto liché, matoucí a vše je úplně jinak. Papouškuješ především hoaxy Pirátů, kteří, coby "žalobníci" a podle Babiše i jiných" rudí udavači", se nemohou smířit s tím, že jejích udavačství je nenaplněno a vyšli naprázdno s ostudou. A že i já volím pojem udavačství, to proto, že jejich akt nebyl vůbec ničím "národoveckým" aktem ve prospěch všech, ale pouze jejich zájmům špinit. Špinavé prádlo, pokud je, se má prát doma, mezi svými. Ale zřejmě pojem  národní hrdost pro Piráty, součástí mladé europské komunistické generace, nic neříká. Zřejmě budou muset dostat ještě častěji takto "do nosu", než jim dojde jak pomáhat vlastním.

        • vanhorne

          "podle Babiše i jiných" rudí udavači"

          Tak to je sila slyset toto od Burese, ktery nejen ze mel rudou knizku, ale navic slouzil jako fizl STB a jehoz fotr byl take komous, na ktereho STB mela svuj svazek. Vy clovicci vubec nevite co to je udavac, tak se obtezujte a najdete si to v nejakem slovniku. Bures je priklad udavace. Domovni duvernici skoro vsichni byli mali udavaci a vetsina pavlacovych semetryk take. V udavani hraje hlavni roli osobni zisk a pak veci jako, zavist, pomsta a podobne. Ale oznacit cloveka, ktery upozorni na nejake nekale praktiky za udavace, je trochu smesne. Vidite 'udavace' v kazdem kdo se vam nelibi, ale ze vas prime minister byl udavac, stale vam lze a popira to, to vam vubec nevadi, jste chudaci.😉

        • Uprimne receno , dekuji za pouceni. Sice s nejakou , vlastne zadnou politickou stranou nemam co do cineni, ze se ciste nahodou sejdu v nejakem nazoru na neco s nejakou , jeste nic neznamena. 

          Ale za co dekuji. Uz jsem to tady psal tak nejak podobne . Tak jeste jednou. Budeme v obchode , ja uvidim jak ti nekdo ukradl z kapsy penezenku. Podle moznosti ucinim opatreni , sam ho zadrzim , informuji hlidace , policii atd , aby se ti tvuj majetek , tobe ukradeny vratil . A ty mi za to nejen ze nepodekujes , naopak mne nazves praskacem atd co tady putuje za nazvy. Je to tak spravne ? Ti , kteri upozornuji na buresovy zlodejiny jsou na tom stejne. Jedno jak se jim rika. To co se deje s tebou , se nazyva Stockholmsky , tez Palmeho syndrom. Ten se nekdy vyvine a je nejakou dobu aktivni. Je mi te v podstate jenom lito. 

          • dzixy

            Kettlingu, lítost není polehčující okolnost pro to, že ty "víš" jistě co je pravda a že já se mýlím. Naopak, já bych tě měl litovat, že jako tobě podobní, umíte jenom urážet, i když problém není vůbec jednoznačný.  Ale věř, že já tě nelituji. Není čeho ani koho.

      • On Babiš daní v Karibiku?

        • To je potom opravdu tezky. Dane a dotacie - hrusky a svestky .... No jo no , i taci jsou nakonec k zivotu potrebni.  Kdo by  treba zametal ulice a tak podobne.. 

          • No lidi jako ty přeci.My co pracovat nemusíme, neb k nám byl život nakloněn dobrým dědictvím, se na vás spodinu od smetaků rádi díváme.

            • Už jenom tvůj styl psaní vypovídá hodně o tvém celkovém způsobu života. Je konec měsíce. Máš v peněžence ještě něco kromě chcíplého mola , ty rentiére ? Pochybuji . 

              • Reakce na příspěvek:

                Nevím teď jedu do servisu necaht si vyměnit olej ,pak si dám dobre jídlo.Doufám že máš alespoň  půl směny za sebou, abys měl na chleba.🤣🤣🤣

          • Keťo tak už tady přestaň házet ramenama. Na tvoje tradiční invaze blbosti tady není nikdo zvědavý. Chronicky nemocný všeználek se tady zas trapně vnucuje? Je k popukání jak ty špína zdejší stránek někoho nazýváš retardem. To se povedlo. A to vy tam v ústavu, jste všichni takoví mudrci?

            • Kdo te sem pustil ? Mel jsi prece zakaz netu. Jenom vecernicek a do hajan. S rukama na dece ty cune ! Fuj , ze se nestydis. 

              • Reakce na příspěvek:

                Popisuješ sebe

  • Pokud si vzpomínám, proběhla zpráva, že Agrofert si nechává dotace proplatit zálohově od českého státu. Nebo se mýlím?

    • Nemylite se. Ovsem zdejsi hvezdy a celebryty jako chmela a to nahore to proste nepochopi a nepochopi a nepochopi. Takze jim ted dali do hlavy nejaky argument , sice ho nechapou , ale maji argument. Radovat se z toho jak mne nekdo okradl ... Ano , jsou i taci mezi populaci ceskou. 

  • Dobrá práce

  • josef.chmela

    Až úsměvné (kdyby to nebylo spíše k pláči) jsou proslovy a jednání účelově vzniklých šmejdských koalic (Piráti+ STAN, Spolu). Ti šmejdi se nejsou schopni spolu domluvit už teď. Oba koaliční tábory se předhání před voliči, kdo bude více pomlouvat a škodit babišově vládě a přímo Babišovi. Tady v praxi předvádí, že to je jejich hlavní program. Všichni ti opoziční šmejdi se už vidí ve vládních křeslech.

    Jen doufám, že náš prezident dodrží slovo a po volbách určí sestavením vlády představitele vítězné strany - ne vítězné koalice.

  • josef.chmela

    Cha, chááááá, kdo umí, umí, kdo neumí, tak jako šmejdi z účelových koalic, jen čumí.

  • Doufám, že nám všem obyvatelům tohoto zlodějského státu aspoň Babiš veřejně poděkuje za peníze, které nám vykradl z našich kapes.

    • Vždyť si "to" ovečky zvolily.

      Holt, za b.bost se platí.

      • No vždyť plať

        • Já jsem si "to" nezvolil, ale přesto budu muset platit. ☹

          • Ja ho nevolil , ani diky bohu uz nemuzu , ale take nebudu nic platit . Kdo je na tom lepe ?? 

          • To je dobře

  • KIMCID

    🤣🤣🤣

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit